[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się dzieje z całym serwisem
10-07-2019, 15:44
Post: #1
Co się dzieje z całym serwisem
Od ponad roku żadnego nowego wpisu na portalu, co się dzieje z tym jdtechem?
Czemu nie ma nowych artykułów?
Co w ogóle z tym całym serwisem w jaką stronę to wszystko idzie ku upadkowi czy są jakieś plany reaktywacji.
Tak się zastanawiam, ale nie wiem co myśleć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 15:57
Post: #2
Co się dzieje z całym serwisem
Trzeba by zapytać @jakubd, ale z tego co kojarzę to on nie ma czasu, a z kolei główny temat czyli BDI umarł śmiercią naturalną, bo nikt teraz nie będzie odblokowywał sobie captcha co godzinę dla prędkości, którą ma się za 9,90 zł (również bez limitu danych) w a2mobile. Z kolei na forum też już tematy już się trochę skończyły, a nie ma komu pisać nowych ciekawostek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 16:23
Post: #3
Co się dzieje z całym serwisem
Mniej więcej prawda.
Jest kilka drobiazgów do opisania i chcę zmienić profil dalej, ale po prostu siedzę nad robotą, bardzo intensywnie, więc po prostu czasu i sił nie mam Smile o wenie nie wspominając.
Dodatkowo trzeba wymienić engine strony i forum na nowsze i wtedy można jechać dalej. Pomysły są, nie ma kim orać Smile
A forum trzyma się na poziomie, na którym nadążamy z jego porządkowaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 16:35
Post: #4
Co się dzieje z całym serwisem
Ekonomista napisał(a):Z kolei na forum też już tematy już się trochę skończyły, a nie ma komu pisać nowych ciekawostek.
Na forum tematy nigdy się nie kończą, tylko brakuje aktywnych userów, którzy chcą coś dać od siebie, a nie tylko czerpać… i kilku żywych moderatorów sprawy nie załatwia, a tematyka jest niestety spamogenna, więc sporo pary idzie w gwizdek…

Natomiast tworzenie wątków, w których nie ma dyskusji ma sens tylko w paru przypadkach - taki jest np. wybitnie niszowy dział smarthome, który powstał o parę lat za późno.



Wszelkie działania niekomercyjne (mam nadzieję, że się to nigdy nie zmieni) zawsze tak wyglądają, bo taka jest cena niezależności, paliwem wszelkich mocno aktywnych serwisów jest kasa (zwykle jest to kasa w zamian za kłamstwa), tu jej nie ma, a sam zapał nie wystarcza (długofalowo, bo nikt nie jest w stanie poświęcić całego życia dla niszowego serwisu), gdy trzeba coś włożyć do przysłowiowego garnka Tongue
Do "reaktywacji" potrzebni by byli nowi ludzie, którym zapału by starczyło na nieco dłużej niż tydzień czy miesiąc (jdtech jako taki ma chyba już z 10 lat?).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-07-2019, 20:08
Post: #5
Co się dzieje z całym serwisem
Pierwszy wpis maj 2009 więc faktycznie 10 lat. Forum nieco później, ale też ząb czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz