[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się bardziej opłaca z LTE?
03-12-2014, 22:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 08:05 przez K4r0lSz.)
Post: #1
Co się bardziej opłaca z LTE?
na moim koncie na karte prepraid mam takie dwie opcje
Darmowy internet LTE - Starter 19 zł Darmowy Internet LTE to usługa nielimitowanego transferu danych w ramach najnowszej technologii LTE. Usługa jest ważna od momentu aktywacji do końca okresu ważności startera. Ciesz się swobodą najszybszego Internetu LTE
oraz
Darmowy internet LTE na 30 dni Darmowy Internet LTE to usługa nielimitowanego transferu danych w ramach najnowszej technologii LTE. Usługę można aktywować przy stanie konta min. 30 zł. Usługa jest ważna przez 30 dni od jej aktywacji. Ciesz się swobodą najszybszego Internetu LTE
czym się rożnią obie promocje w PLAY?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 23:05
Post: #2
Odp: co sie bardziej opłaca z LTE
Pierwsza jest na dwa tygodnie, przynajmniej takie 2GB za 19pln startery sa w sklepach play. Czy tylko 2gb na lte i 3g czy no limit lte nie wiem.

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 00:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 04:51 przez szopen.)
Post: #3
co sie bardziej opłaca z LTE
tu nie ma żadnej kwestii opłacalności bo to 2 różne promocje Big Grin ale jeśli mamy porównywać bezpośrednio, to taniej jest kupić jeden starter i korzystać z doładowań niż kupować startery co miesiąc i wyrzucać je po upływie ważności

Darmowy internet LTE - Starter
to jednorazowe promo - po aktywacji startera można mieć LTE za free do końca pierwszego okresu ważności startera chyba nawet bez doładowania (19zł chyba ma 30 dni - trzeba doczytać regulamin tej promocji, bo nie pamiętam najtańszy starter ma ważność bodajże 3 dni)
edit1: doczytałem regulamin tej konkretnie promocji i starter 19zł ma 14 dni ważności, 9zł 7 dni, a 1zł 3 dni
edit2: ta promocja nie wymaga posiadania 30zł na koncie podstawowym

Darmowy internet LTE na 30 dni
daje się włączyć wielokrotnie i jest za to powiązana z posiadaniem minimum 30zł na koncie podstawowym oraz włączonego pakietu danych (czyli wychodzi to najtaniej bodajże 5zł miesięcznie, bo bez pakietu nie działa, oczywiście o ile nie zużyjemy pakietu w 3G lub 2G)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 17:28
Post: #4
RE: co sie bardziej opłaca z LTE
A jak z tymi promocjami po nowym roku ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 18:10
Post: #5
co sie bardziej opłaca z LTE
to jest kwestia zapisu "do odwołania",pierwotnie promocja miała się zakończyć z końcem roku 2014,
nie wiem czy jest jakaś mniej lub bardziej oficjalna o przedłużeniu promocji w 2015 (zajrzałbym np. na oficjalny blog Play i tam spytał)
może zajrzy ktoś, kto jest pewien, bo mi tylko świta, że promocja jest przedłużona, ale nie umiem się podeprzeć wiarygodnym źródłem (a koniec roku może wiązać się z nową odsłoną taryfowej walki między operatorami)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 14:10
Post: #6
Co się bardziej opłaca z LTE?
nowa promocja w Play
czy warto?
http://www.play.pl/oferta/play-internet/...glte-50zl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 19:59
Post: #7
Co się bardziej opłaca z LTE?
niewątpliwie 50zł/rok to mniej niż 260zł (=52x5zł) bądź ~300zł (od 300zł=6x50zł do 301zł=1x301zł czy nawet 360zł=12x30zł lub 520zł=26x20zł w zależności od wartości doładowania) wymagane do utrzymania ważności konta z doładowań

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 00:38
Post: #8
Co się bardziej opłaca z LTE?
Oczywiście limit jaki jest, każdy widzi. No chyba, że mowa o LTE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 03:35
Post: #9
Odp: Co się bardziej opłaca z LTE?
Czyli 12 GB to 3G a
no limit 4GLTE wg nomenklatury Play?
[Obrazek: nagl-50zl-slim.jpg] troche wyglada na naciągane i nie jasne

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 04:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 05:04 przez szopen.)
Post: #10
Co się bardziej opłaca z LTE?
rok ważności konta jest
comiesięczny pakiet danych (1GB) też
czyli warunki konieczne do skorzystania z darmowego LTE są prawie spełnione
jakkolwiek bez doładowania się nie obędzie! - starter za 50zł posiada 5zł na koncie podstawowym i 45zł w postaci 12 pakietów 1GB (i brak tych 30zł przeoczyłem we wcześniejszej kalkulacji - czyli prawdopodobnie wyjdzie 80zł/rok, bo doładowania 25zł czyli "na styk" bym jednak nie ryzykował)
pozostaje jeszcze uruchomić darmowe LTE co miesiąc (zakładając, że ta promocja "do odwołania" nie skończy się wcześniej)

jak dotąd "darmowe LTE" można było mieć najtaniej za 260zł rocznie (rypiąc się z cotygodniowymi doładowaniami) lub za ~300zł (serwując sobie doładowania co 2,3,6 lub 12 m-cy o łącznej wartości właśnie koło 3 stówek), no chyba, że przegapiłem jakąś sztuczkę?

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 19:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 19:03 przez NokiaUser.)
Post: #11
RE: Co się bardziej opłaca z LTE?
szopen, przegapiłeś, bo w Red Bull Mobile można było mieć darmowe LTE za 120 lub 180 zł rocznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 19:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 19:37 przez szopen.)
Post: #12
Co się bardziej opłaca z LTE?
nie interesowałem się jakoś głęboko, bo wyspowy zasięg Play do mnie nie sięga Big Grin

PS RBM to jednak inna marka (sieć ta sama, ale oferta inna)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 08:53
Post: #13
RE: Co się bardziej opłaca z LTE?
Na pewnym znanym forum telekomunikacyjnym ;-) które odwiedzam ciągle to polecają, więc nie da się nie zapamiętać tej oferty ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 10:32
Post: #14
Co się bardziej opłaca z LTE?
(14-12-2014 08:53)NokiaUser napisał(a):  Na pewnym znanym forum telekomunikacyjnym ;-) które odwiedzam ciągle to polecają, więc nie da się nie zapamiętać tej oferty ;-)

Powiedz ktorym nie bój się nie gryziemy nie dajemy Warna tak jak na znanym innym forum telekomunikacyjnym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 11:24
Post: #15
RE: Co się bardziej opłaca z LTE?
Specjalnie napisałem okrężną drogą, a chodzi o forum Telepolis Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 15:13
Post: #16
Co się bardziej opłaca z LTE?
czyli ze
warto brać?
bo jak rozmawiłem z BOL to tam cos mówili ze trzeba mieć ważność połączeń wychodzących aby z neta korzystać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 19:01
Post: #17
Co się bardziej opłaca z LTE?
no musisz mieć ważność połączeń wychodzących, czyli tych 5zł, które masz na starterze (za 50zł) nie możesz wykorzystać w całości na cokolwiek np. na transfer 2G/3G po przekroczeniu 1GB w danym miesiącu albo na SMSy czy rozmowy

nie zmienia to faktu, że darmowe LTE w momencie aktywacji wymaga posiadania 30zł na koncie, więc i tak musisz doładować

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 21:27
Post: #18
Co się bardziej opłaca z LTE?
RBM ma świetną ofertę, ciekawe do kiedy... bo podobno na razie bez terminu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-12-2014, 11:58
Post: #19
Co się bardziej opłaca z LTE?
Oferta jest aż za fajna i wieczorami ludzie potrafią docisnąć aż do dwóch Mbps spada Wink
No i co jakiś czas trzeba parę złotych sypnąć, żeby konto było aktywne i już się sporo uzbierało, nie wiadomo co z tym teraz zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
15-12-2014, 21:04
Post: #20
RE: Co się bardziej opłaca z LTE?
U mnie spada do 10mbps. I to max. Akurat to, że nie wiadomo co zrobić z kasą to tylko zaleta Big Grin

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz