[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny dobrego i złego pieczywa w grodach Polan w drugiej dekadzie XXI wieku. :P
29-12-2020, 20:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2021 08:12 przez Ekonomista.)
Post: #1
Ceny dobrego i złego pieczywa w grodach Polan w drugiej dekadzie XXI wieku. :P
Mod. Edit:///
Wątek wydzielony z dyskusji o promocjach na apki:
http://forum.jdtech.pl/Watek-nova-launch...6#pid49796

szopen napisał(a):No cóż równowartość 2 bułek z tradycyjnej piekarni lub chyba 2 papierosów

   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 21:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2020 21:32 przez szopen.)
Post: #2
Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
Mówiłem o bułkach z prawdziwej piekarni, a nie o wyrobie bułkopodobnym z rumuńskiej mrożonki podpieczonym na zapleczu marketu (no cóż sam też często taki wyrób kupuję), sorry paragonu nie wrzucę, ale pamiętam ceny - duża bułka to od 90gr za najzwyczajniejszą poznańską do prawie 2zł za takie "nieco bardziej wymyślne" pieczywo.

Fotkę z pseudo-bułkami wrzuciłeś, a jak tam screenshot(y)?

Wracając do Simple Gallery to 1,99zł wcale nie jest najwyższą ceną (choć zwykle to było 1,79), bo przez wiele miesięcy było 2,79zł.
Nova Prime jest dalej po 1,79zł (pewnie do końca świąt w sensie nowego roku)

PS przypomniało mi się jeszcze coś istotnego - w przypadku darmowych aplikacji (tj. przy przecenie płatnych do zera) wcale nie jest potrzebna karta płatnicza podpięta w Google Play (można się przeklinać do finału "zakupu" obchodząc formę płatności, korzystałem z tego wiele razy na innym koncie, ale w przypadku aplikacji o która proszę - Hue Essentials nie mogę sam nic przetestować, bo inne konto mam na ultra archaicznym androidzie, na którym tak nowoczesne aplikacje nie dają się instalować). O ile ceny aplikacji w sklepie mogę sprawdzić bez niczyjej pomocy (wystarczy się wylogować), to w ten sposób cen zakupów "in app" nie jestem w stanie sprawdzić…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 21:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2020 21:25 przez Ekonomista.)
Post: #3
Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
W prawdziwej piekarni to dokładnie przedwczoraj kupowałem wielkie i wymyślne, czosnkowe bułki po 0,60 zł... ale to BDG, a nie WRO.

szopen napisał(a):PS możesz zainstalować to i wrzucić screenshota(y) z cenami z zakładki "ulepsz"do odpowiedniego wątku?
https://play.google.com/store/apps/detai...essentials
(tak wiem, nie masz żadnego z obsługiwanych mostków, więc przynajmniej mam pewność, że nie kupiłeś żadnej licencji premium w tej apce)

OK


   


   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 22:22
Post: #4
Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
Ekonomista napisał(a):ale to BDG, a nie WRO.
Kurczę no nie zwróciłem na to uwagi, ale może faktycznie u Was podstawowe produkty są tańsze,
niestety w żadnej normalnej piekarni we Wrocku za 60gr nie kupi się nic poza miniaturową kajzerką…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-01-2021, 22:48
Post: #5
Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
Ekonomista napisał(a):W prawdziwej piekarni to dokładnie przedwczoraj kupowałem wielkie i wymyślne, czosnkowe bułki po 0,60 zł... ale to BDG, a nie WRO.
pociągnę ten offtopic, bo wyjątkowo zachowałem sobie paragony z piekarni


Załączone pliki Miniatury
           

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2021, 13:03
Post: #6
RE: Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
Aktualizacja cen z "tej mojej" piekarni na powiedzmy 18.03.2021 - proszę bardzo. Tongue Zrobiłem zdjęcie dla porównania z czajnikiem około 2l, jakie te bułki czosnkowe są wielkie i chleby, a w papierowej tutce "ukryta" drożdżówa z makiem, pyszna jak za dawnych czasów i też taka duża jak były kiedyś. czyli teraz buły po 0,70 PLN, chleby żytnie (ale akurat nie razowe) po 3,80 PLN, a drożdżówka za 2,60 PLN.

   

   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
18-03-2021, 13:44
Post: #7
Nova Launcher Prime 1,79zł (zamiast 24zł)
Zazdroszczę pieczywka, a off-topic gdzieś chyba trzeba by przerzucić…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-03-2021, 08:14
Post: #8
RE: Ceny dobrego i złego pieczywa w grodach Polan w drugiej dekadzie XXI wieku. :P
(18-03-2021 13:44)szopen napisał(a):  Zazdroszczę pieczywka, a off-topic gdzieś chyba trzeba by przerzucić…

Done! ...że tak z angielska potwierdzę... Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz