[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez pomocy czytelników sensowne gromadzenie informacji o ID nie jest możliwe
29-12-2020, 12:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2020 22:38 przez szopen.)
Post: #1
Bez pomocy czytelników sensowne gromadzenie informacji o ID nie jest możliwe
//mod-edit: wycięte stamtąd
http://forum.jdtech.pl/Watek-philips-hue...zigbee-zll

szopen napisał(a):No cóż, nikt mi nie pomaga w kwestiach związanych z opisywaniem automatyki domowej, więc wcześniejsze zapasowe posty pozostaną chyba niewykorzystane "po wsze czasy"
Niestety nie będę raczej już aktualizował tego wątku z powodu zerowego odzewu innych użytkowników takiego sprzętu… i właściwie taki dopisek mogę dodać do wszystkich wątków związanych z ID



Ja to tuyopodobne i jedna Xiaomi Yeelight podpięte pod GH, więc nie pomogę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2020 20:58 przez szopen.)
Post: #2
Philips Hue system domowej automatyki oświetlenia [Zigbee ZLL]
Tak wiem, że nie masz tego sprzętu, prawdę mówiąc liczę na to, że coś opublikujesz od siebie, gdy dotrze osprzęt Tuya z ChRL z zakupów o których wspominałeś w shoucie.
Jakkolwiek ilość wyświetleń tego wątku nie jest jakaś gigantyczna (w sumie to dość niszowy sprzęt), to jednak zakładam, że jacyś faktyczni użytkownicy opisywanego tu sprzętu jednak czasem zaglądają (wiem, być może można ich policzyć na palcach jednej ręki, dlatego takie tematy poruszam też w znanym agregatorze reklam).
W sumie zaczynając tworzyć ten dział spodziewałem się, że będzie on bardziej wyglądał jak mój prywatny blog niż forum (no i się nie pomyliłem za bardzo), ale jest tu wiele tematów, których nie sposób dopracować bez odzewu społeczności.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 20:56
Post: #3
Philips Hue system domowej automatyki oświetlenia [Zigbee ZLL]
Ugrzązł gdzieś w trasie, ale tam nie było nic związanego z tym wątkiem, natomiast z automatyką owszem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 21:02
Post: #4
Philips Hue system domowej automatyki oświetlenia [Zigbee ZLL]
Tak, pamiętam, pozostaje napisać apel do czytelników, że bez ich odzewu istnienie forum powoli traci sens…
(z tego powodu w jednym z wątków linkuję wszelkie użyteczne zasoby polskiego internetu dotyczące ID, które uznaję za sensowne).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 21:07
Post: #5
Philips Hue system domowej automatyki oświetlenia [Zigbee ZLL]
szopen napisał(a):(z tego powodu w jednym z wątków linkuję wszelkie użyteczne zasoby polskiego internetu dotyczące ID, które uznaję za sensowne)

Daj linka, wrzucę na grupę FB o malince.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-12-2020, 22:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2020 22:39 przez szopen.)
Post: #6
Philips Hue system domowej automatyki oświetlenia [Zigbee ZLL]
Hmm, to jest w podwieszonych wątkach w tym dziale, tylko…żadne z nich nie dotyczą RPi (choć oczywiście taki sprzęt bywa wykorzystywany w niektórych projektach)

Chyba trzeba cała naszą dyskusję gdzieś wywalić z tego wątku.

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz