[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
10-12-2013, 15:39
Post: #61
RE: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Czy istnieje na dzień dzisiejszy tablet na Windows 8 działający z Aero 2 ? taki z odpowiednim wbudowanym modemem - nie z ew. dołączanym ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 16:19
Post: #62
Odp: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Ja nie znam ale
Microsoft surface 2 widziałem ze ma pelny port usb wiec jeśli Ci to nie przeszkodzi dołączany. Z tym ze nie pamiętam czy na yt gość podawał ze to usb 2.0 czy 3.0 jak 3.0 to może być problem z niektórymi modemami.

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 18:46
Post: #63
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Chyba są już takie tablety, dostałem jakieś raporty, ale nie wiem, czy umieszczać je w tabeli z tabletami, czy też nie, bo to jednak laptopy i kto wie, czy nie dają w nich różnych modemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 13:49
Post: #64
RE: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
to może jako osobny podrozdział w tabelce dot. tabletów ?
PS Czemu kwalifikujesz je do laptopów ? wydawało mi się, że definicja tabletu określa "formę" a nie "moc/wydajność" sprzętu ?

Fakt, że szukam sprzetu który awaryjnie mógłbym podpiąć pod monitor + mysz + klawiaturę i mieć dodatkowy komputer - dodatkowo zawsze pod ręką ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 14:27
Post: #65
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Bardziej chodzi mi o konstrukcję w środku. Tablet z Windows x86/x64 to zwykły PCet/laptop. I dlatego może w środku mieć różne modemy w zależności od regionu, a nawet w jednej puli z fabryki. W przypadku tabletów markowych raczej nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 14:28
Post: #66
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Natomiast faktycznie rynek rośnie i trzeba o tym pomyśleć. Może jednak osobny artykuł całkiem o tym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 16:05
Post: #67
RE: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
to mnie zmarwtiłeś - zakładałem, że jak znjadę jakiś tablet - firmowy - to będę wiedział co kupuję ... a nie, że włożą co akurat będa mieli pod ręką ;-)
Prawde mówiąc zakładałem iż jak kupuję konktretny model laptopa czy to Toshiby, czy Asusa, Acera czy jakiejkowiek większej firmy to konfiguracja jest konkretna i taka sama we wszystkich modelach, a jak się zmienia to się pojawia inna wersja z literką "A" na końcu czy w jakikowliek inny sposób oznaczona ...
Ale jeśli nei i wkładają "cokowleik" akurat mają dostępne to czemu tak niemiało by sie dziać w tabletach na Androidzie ?

Nie ukrywam, że nie mam pomysłu do czego używać takiego tabletu na Androidzie poza przeglądaniem internetu - dlatego próbuję sobie "zracjonalizować" zakup i uzasdnić możliwością ew. pracy ;-) - stąd pomysł na tablet z WIN 8 ...

W takim razie czekam z utęsknieniem na Twoje propozycje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 18:42
Post: #68
Odp: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Nokia lumia 2520 lte?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 19:17
Post: #69
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Ale Lumia to znowu chyba pocięty Windows RT? Czy się mylę? Nie wspominając o tym, że jeszcze nie ma tego na rynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 19:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 19:38 przez spag.)
Post: #70
Odp: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
http://www.nokia.com/global/products/tab...plications
http://m.theinquirer.net/inquirer/news/2...ere-to-buy

W 17 województwie jest Smile
Nokia announced on Thursday that the Lumia 2520 will be available exclusively through John Lewis from 4 December, which is the first we've heard of a UK release.
http://www.youtube.com/watch?v=EFXRYrZFxsg
Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 20:27
Post: #71
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Dobrze mówiłem, to nie jest Windows pełny, tylko:
Cytat:SW Platform: Windows RT
Modemu na USB na tym nie odpalisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 20:30
Post: #72
RE: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Windows RT ? to zaprzeczenie mojej idei ;-) nie dziękuję ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 02:42
Post: #73
Odp: RE: Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
(11-12-2013 20:27)jakubd napisał(a):  Dobrze mówiłem, to nie jest Windows pełny, tylko:
Cytat:SW Platform: Windows RT
Modemu na USB na tym nie odpalisz.

Ale ta lumia ma modem wbudowany nawet 4G (niestety Aero tylko po 3g)

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 11:24
Post: #74
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Czy tablet Qualcore 7030 4G http://mobtech.interia.pl/news-qualcore-...Id,2294403 zgodny z LTE ale nie wiadomo czy AERO 2 LTE warty jest zakupu do przegladania stron czy dane techniczne są poniżej jakości dostepnych innych w tej cenie na rynku? Proszę o krótki komentarz .Ponoć odbiera AERO 2 .DZIĘKUJĘ!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 14:18
Post: #75
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
Kompletny brak dokumentacji, nic się nie da powiedzieć, ale Aero2 LTE (tego od BDI) nie ma i pewnie nie będzie, więc nie ma co się na tę technologię napinać.
Z resztą Aero2 (2G i 3G oraz płatne LTE) będzie działało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 14:42
Post: #76
Aktualna lista sprawdzonych tabletów 3G
ten artykuł to reklama, szczerze mówiąc wątpię by ktoś z użytkowników forum utopił w niego kasę i był w stanie napisać od siebie coś więcej… gdyż jest to dolna półka (a przeważnie nadmierne oszczędności "odbijają się czkawką") chociaż z drugiej strony biorąc pod uwagę cenę (sprawdziłem na dziś - 320zł) trudno się spodziewać czegoś więcej

ujmę to tak - jest to materiał na pierwszy tablet dla dziecka (może się okazać nieudany, bo jak wiadomo dzieci są bardzo wymagające Tongue) albo dla dorosłego o ile przewiduje ograniczone zastosowania (nieprawdą jest wstęp artykułu, choćby ten fragment "8 GB pamięci flash daje pewność, że nigdy nie zabraknie miejsca na ulubione filmy, aplikacje czy niezbędne dokumenty." ma się nijak do rzeczywistości), więc na "czytnik internetu" wydaje się być całkiem wystarczającym wyborem (radzę jednak wybrać się do jakiegoś sklepu stacjonarnego, który ma go w ofercie i poprosić o prezentację gdyby nie było egzemplarza wystawowego lub nie był on podłączony do zasilania)

rzeczywistych parametrów wbudowanego modemu bez dostania tego sprzętu do ręki nie jestem w stanie zgadnąć, bo producent/importer ich po prostu nie podaje
http://www.overmax.eu/product/23739/#ite...ifications

jakkolwiek
1) darmowego Aero2 w zapowiadanym LTE TDD2600 zapewne nie będzie (temat jakoś dziwnie przycichł)
2) do pracy w pozostałych pasmach stosowanych w BDI 3G czy płatnych pakietach Aero2 (obejmujących także obecnie działające LTE FDD Plusa) przystosowana jest znakomita większość sprzętu obecnego na rynku, a importerzy nauczyli się już sprowadzać z ChRL sprzęt w wersji dostosowanej do europejskich pasm
3) występują różne wersje sprzętowe tego tabletu mimo tego samego oznaczenia handlowego - świadczy tym lista plików z firmware dostępna do pobrania (więc potencjalnie mogą się różnić np. wbudowanymi modemami)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hilink nieprzyjazny dla tabletów spag 4 4 445 17-01-2014 06:57
Ostatni post: spag
  Modecom FREEWAY TAB 7.0 lista modemów Ziggy 1 2 921 09-01-2014 19:03
Ostatni post: szopen