[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
15-07-2020, 16:43
Post: #1
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
Witam

Przeniosłem numer do a2mobile i chyba będzie powrot i przeprosiny z innym operatorem (może Orange)

Brak połączeń oczekujących-to jednak potrzebuje szczególnie teraz w pracy zdalnej.
Prędkość niby Plus smigal szybciej niz Orange, widzę ze a2 tez wyciąga na speedtescie więcej ale jakby w uzywaniu zamulone.



Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-07-2020, 05:38
Post: #2
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
Polecam Otvarta. Wychodzi taniej jeśli tylko rozmowy i internet, ewentualnie SMS'y i net śmiga, że miło. Są połączenia oczekujące. Nie wiem tylko czy potrzebujesz rozmów nolimit w roamingu, bo a2mobile nie robił żadnych problemów za granicą, a Otvarta daje "tylko" 500 minut, 2 razy w roku kalendarzowym. No i w a2 był nienatywny Wi-Fi Calling, a tu żadnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-07-2020, 16:50
Post: #3
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
Z tym, że Otvarta to ten sam Polkomtel pod spodem.
Najlepiej sprawdzić wszystkich operatorów tam, gdzie najczęściej korzystasz.

W Warszawie najczęściej działa mi najlepiej Play, ale tu gdzie jestem T-Mobile zabija wszystko prędkościami do 150Mbit/s przy maksymalnej agregacji routerem kat19 (Huawei B818).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-07-2020, 16:55
Post: #4
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
Otóż to - np. w stolicy na Wale Miedzeszyńskim korzystam z Playa, bo jest dziura w zasięgu Orange Tongue

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
19-07-2020, 11:57
Post: #5
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
Czasem najlepiej mieć wszystkich po prostu jak się podróżuje a zasięg trzeba mieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
21-07-2020, 08:12
Post: #6
a2mobile skusiłem się i chyba wracam do pomarańczowych
gość z "happycall" juz chyba przestał odbierać ode mnie telefon. Niestety trochę mojej winy że nie wysłałem im pisma, bo twierdzą że tak powinno sie stać. Z tym bije sie w piersi ze nie doczytałem, ale głupio przyjąłem że to oni wyślą tak jak komorkowcy. W błąd wprowadziło mnie też to ze praktycznie nie ma żadnego potwierdzenia na mailu jakiejkolwiek korespondencji od happycall, ani napisanej przez ich formularz ani bezpośrednio ma emaila. Więc jeśli ktoś chce happycall tylko zeby miec numer co jakiś czas doładować żeby utrzymać numer to spoko. Obsługa klienta niestety ale jest kiepska. Jeszcze muszę sprawdzić konta bilingowe bo wygląda że nr był przeniesiony a oni pobierali przez dobre 2 lata opłaty co miesiąc.
Zdecydowałem ze przeniose do halonet numer 1pln netto co roku za 1szy numer, formularze przeniesienia fotka z podpisem na mail, w ciagu tego samego dnia odpowiedź. Drugi nr z happycall też gdzieś wyprowadze , halonet juz bierze ok 20 PLN za rok.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kody USSD a2mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) jakubd 1 24 557 28-02-2019 17:22
Ostatni post: szopen
  Niewyczerpane wszystko za 20 zł w a2mobile morfik 16 18 394 10-08-2018 14:44
Ostatni post: Julianka
  a2mobile doładowanie kodami Plusa ejanek 2 8 083 20-08-2017 16:20
Ostatni post: ejanek
  Jak skonfigurować kartę a2mobile w topnetinfo? ftalo 5 9 590 23-05-2017 14:22
Ostatni post: ftalo