Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HTC Hero
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pozwolę sobie poinformować, że Aero2 współpracuje z HTC Hero.
Tryb sieci ustawiony na tylko GSM.
Dodany punkt dostępowy: "darmowy"
Teoretycznie nie mogę się połączyć z Aero2 (brak sygnału widać na screenach) - nawet nie widnieje u mnie na liście! Włączyłem przeglądarkę - Dolphin Browser - i nie chciało się połączyć ze stroną. Włączyłem domyślną przeglądarkę Androida i połączyło. Następne uruchomienie Dolphina i internet też już łączył.

[Obrazek: jbuNnve9f4OQbO.png][Obrazek: jcWdE7QNaZeRF.png]
Dzięki za potwierdzenie - Hero zachowuje się tutaj jak większość Androidów - zamiast odpalać wbudowaną przeglądarkę wystarczy zwykle kilka razy odświeżyć stronę np. w Dolphinie.
Natomiast na liście operatorów przy ręcznym ich wyszukiwaniu z pewnością Aero2 musi być widoczne (choć nie uda ci się połączyć za pomocą tej listy z Aero2 - z powodu blokady TS11).
Dodam, że trzeba włączyć 3g bez tego w ogóle nie widziało sieci.
Bardzo słuszna uwaga - bez tego Aero2 nie ma szans ruszyć.
nie wiem czy warto zakładać nowy temat ale Aero2 działa na HTC Magic po stworzeniu nowego APN darmowy. Hero i Magic maja w "środku" praktycznie to samo
Witam Smile
Walczę z Aero2 i jak na razie bez dobrego rezultatu...
1. Wkładam kartę SIM
2. Uruchamiam telefon (na ekranie blokady jest "Brak usługi", zasięgu na pasku brak - aczkolwiek wg. mapy i "wyszukiwania operatorów" Aero2 widać i sygnał jest dobry)
3. Dodaję APN: nazwa: Aero2, apn: darmowy;
4. Odznaczam "dane w roamingu", tryb sieci: tylko GSM (choć przy każdym wejściu w te menu telefon sam przestawia na "WCDMA/GSM auto)", "włącz nieprzerwany dostęp danych" włączony.
5. W menu "Sieci zwykłe i bezprzewodowe" opcja "Sieć komórkowa" jest zaszarzona i nie da się jej włączyć, na ekranie blokady nadal "Brak usługi". Odświeżanie strony w standardowej przeglądarce nic nie daje.

Aero2 nie mogę też uruchomić na tablecie :/ masakra
Dwie uwagi: "dane w roamingu" zostaw włączone, a włączony tryb sieci "tylko GSM" oznacza, że nie chcesz korzystać z Aero2 - to jest sieć TYLKO WCDMA/3G. Zostaw auto i spróbuj ponownie.

Sieć komórkowa na szaro może oznaczać, że funkcję telefoniczną masz wyłączoną całkiem,albo jest jakiś problem (nie włożyłeś karty SIM - ale o tym telefon zwykle mówi sam przy odpalaniu).

Musi być możliwość wyświetlenia listy sieci komórkowych - tylko tak potwierdzić możesz, że Hero widzi Aero2.
Przekierowanie