Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Pentagram Quadra 7 ultra slim + Huawei E3131As-2 i Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam aero2 i modem Huawei E3131A z T-mobile działa dobrze na kompie,ale mam problem z połaczeniem na tablecie.Nie przychodzą mi kody ceptcha i nie mogę się połaczyć,także modem łaczy się automatycznie nie mam komunikatu połącz ,rozłacz Może ktoś pzerabiał taki temat.Jak wprowadze kod na komputerze i przełoże modem do tabletu jest ok działa,Problem z połaczeniem jest gdy sesja połączenia wygasnie

szopen - poprawka literówek w tytule i treści oraz przeniesienie do najbardziej pasującego działu
PS po kropce i przecinku dajemy spację
Czy po podłączeniu modemu masz nawiązane połączenie z siecią, czy nie? Można to poznać po tym, że modem świeci, a nie miga, na niebiesko. Bo tego nie zrozumiałem z twojego tekstu.
Tak mam połączenie modem swieci na niebiesko ,a na tablecie jest cały zasięg sieci tylko w szarym kolorze czyli brak internetu ,jak jest połaczenie to zasięg podswietla się na niebiesko
Jeżeli odpowiedziałeś "Tak mam połączenie" to nie rozumiem, w czym problem?
Problem polega na tym ze łaczę się przez komputer ,pózniej przepinam modem do tabletu i korzystam .aż przestanie działać.Nie dostaję kodów ceptcha na tableta żeby połaczyć się ponownie z internetem.
A jaka przeglądarkę uzywasz na tablecie? Jeśli opera mii to uzyj innej

從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Używam przegladarki systemowej ,oraz najnowszego firefoxa. Nie wiem czy mam rację ale na tablecie jest zainstalowany antywirus avast być może on blokuje kody? Nie mogę go wyłączyć,żeby sprawdzić poza mocno spowalnia system.
Wyłącz/odinstaluj na próbę avasta, jeżeli on działa jako firewall. Na Windows powodował tego typu problemy.
Proces systemowy można zabić np. w menedżerze aplikacji, czy jak to nazwali w tym tablecie.
Sprawdziłem,zaktualizowałem androida do 4.2 przywróciłem do ustawień fabrycznych bez avasta i niestety dalej z areo2 brak jest internetu.Na komputerze stacjonarnym mam internet menager i tam daje połącz i rozłacz może tego brakuje na tablecie,mimo tego że tablet sam się łączy i wykrywa urządzenie.Modem jest z t-mobile może trzeba wywalić aplikację internet menager?
Zawartość dashboardu nie ma znaczenia.
Natomiast spotkałem się już z kilkoma 100% zgodnymi Pentagramami i... nie chciały działać z E3131. A wersji E3131A nie próbowałem nawet testować na nich.
Przekierowanie