Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: LTE w Ozarowicach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/7...olsce.html

Ciekawe tylko czy będzie to opłacalne później , nie znam terenów podobno to gmina gdzie jest lotnisko Pyrzowice wiec może potencjał jest ale czy aż taki ze pokryje koszty utrzymania.

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
News stary i mało rozwijający - ceny sprzętu, zasięg nikły, koszty olbrzymie, zainteresowanie ze względu na skrajnie mały zasięg będzie takie sobie. O ile gmina nie rozda sprzętu dofinansowanego z funduszy, nie wróżę sukcesu.
No właśnie i tu się rozbija cała idea czy potencjalni użytkownicy będą kupować sprzęt który jest tylko pod tą konkretną "sieć" chyba raczej nie, dla samej gminy to moze i ok bo nie będzie zależna od spadku prędkości ze względu na wzrost ilości innych użytkowników ale to chyba nie był cel budowy tej sieci

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Według mnie lepiej było się dogadać z jakimś operatorem internetu i dopłacić do osi nie limitowanej dla mieszkańców. Chociaż pewnie i tak producenci sypnęli kasą do tego projektu. Inna kwestia, że skoro oni mogli to pewnie inni też będą mogli użyć tej technologii komercyjnie i na większą skalę.

Wysłane z mojego GT-I9001
Przekierowanie