[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa
11-01-2019, 22:56
Post: #21
Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa
Mały OFFTOP.
Nie wiem od kiedy dokładnie jest taka możliwość, ale tym razem zamawiając kartę debetową TMUB do ROR'u zapytano mnie o "parametry" i chodzi o to, że można wybrać jedną z pośród dwóch wersji kolorystycznych karty:
- brzydactwo biało-różowe wyglądające jak psu z gardła, które zawsze się rozwarstwiało po paru miesiącach i ścierała czarna "farba" na nazwisku (czyli to co było od początku istnienia banku);
- czarno (czy raczej ciemno brązowo) - różowe połyskujące cudeńko (niestety chyba jeszcze niklejszej grubości).

Info jeszcze dla tych, którzy będą może zamawiać, to i tak po aktywacji musiałem pierwszą transakcję wykonać na PIN (mimo zapewnień konsultanta, że można już po aktywacji w aplikacji/bankowości internetowej wykonywać dowolną transakcję), ponieważ płatność zbliżeniowa nie przeszła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-01-2019, 04:27
Post: #22
Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa
Pierwsza transakcja zawsze musi być chipowa+PIN, zanim zadziała zbliżeniowo - zabezpieczenie standardowe dla wszystkich kart w Polsce z tego co wiem (a może i na świecie). Chodzi o to, żeby w czasie dostawy karty nikt sobie z niej nie skorzystał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-03-2019, 20:27
Post: #23
RE: Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa
(11-01-2019 22:56)Ekonomista napisał(a):  Mały OFFTOP.
Nie wiem od kiedy dokładnie jest taka możliwość, ale tym razem zamawiając kartę debetową TMUB do ROR'u zapytano mnie o "parametry" i chodzi o to, że można wybrać jedną z pośród dwóch wersji kolorystycznych karty:
- brzydactwo biało-różowe wyglądające jak psu z gardła, które zawsze się rozwarstwiało po paru miesiącach i ścierała czarna "farba" na nazwisku (czyli to co było od początku istnienia banku);
- czarno (czy raczej ciemno brązowo) - różowe połyskujące cudeńko (niestety chyba jeszcze niklejszej grubości).

Info jeszcze dla tych, którzy będą może zamawiać, to i tak po aktywacji musiałem pierwszą transakcję wykonać na PIN (mimo zapewnień konsultanta, że można już po aktywacji w aplikacji/bankowości internetowej wykonywać dowolną transakcję), ponieważ płatność zbliżeniowa nie przeszła.

Nową kartę zamawiałeś przez bankowość internetową ? W jaki sposób skontaktowali się z tobą ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-03-2019, 15:47
Post: #24
Naklejka Zbliżeniowa od T-mobile Usługi Bankowe nie wszędzie działa
Po uszkodzeniu starej, zadzwoniłem na infolinię, aby ją zamknąć i zamówić nową. Wtedy pytali jaki chcę kolor.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowe konto bankowe mshmaster 70 43 564 24-02-2019 16:38
Ostatni post: Ekonomista
  Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe , Usługa telekomunikacyjna spag 2 5 176 06-06-2016 15:14
Ostatni post: szopen
  BZWBK24 Mobile i problem z MyWallet po aktualizacji jakubd 0 4 521 13-08-2015 20:51
Ostatni post: jakubd