[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
03-02-2017, 07:53
Post: #181
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
amatoramator napisał(a):istone bylo, zeby kupic karte opakowana w kartonik, ktory ma czerwone koleczko z kwota 7 pln i napisem nie do odsprzedazy. identyczne opakowanie bez koleczka, umozliwialo przejscie jedynie do abonamentu.
Zaraz, o jakim starterze mówisz? RBM?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 23:23
Post: #182
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Już któryś raz mam tak, że jest 1-szy i transfer się nie resetuje. Pewnie jak router zrestartuje to i transfer odnowią.

Jestem tylko ciekaw jak to wygląda, czy jak zrestartowałbym router hipotetycznie w połowie miesiąca, to wtedy teoretycznie osiągnę mniejszą liczbę danych z pełną prędkością?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-03-2017, 11:48
Post: #183
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
W sensie im później odzyskasz pełną prędkość, tym niższy będzie próg dla lejka?
Myślę że nie, operatora nie interesuje czy nabijesz te gigabajty w ciągu dnia czy tygodnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
03-03-2017, 22:00
Post: #184
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
O to luzik, ciekawe kiedy Kurek odkręcą Big Grin

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 10:50
Post: #185
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Up.

Jednak transfer się nie zresetował. Więc teraz chyba tylko się resetuje wtedy gdy promocję odnawiasz. Szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 12:45
Post: #186
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Cześć,
przyznam szczerze, że jestem już trochę ogłupiały od nadmiaru informacji, więc nie bijcie jak zadam to pytanie.
Mam starter z puszką redbulla z ważnością 100dni, jak rozumiem DIL na nim działa nadal.
Wszystko co robię to:
ustawiam modem na sztywno na LTE, doładowuję za 50zł, właczam DIL i zapominam na 30 dni?
Jak wygląda cykl rozliczeniowy? To miesiąc kalendarzowy(od 1-go do 30-go) czy jest indywidualnie ustalany od jakiejś daty do jakiejś daty?
Czy jeśli dostaję pakiet 2GB za doładownaie na 100dni to rozumiem, że nie muszę już żadnego innego pakietu kupować by mieć cywilizowany lejek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 13:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2017 18:11 przez szopen.)
Post: #187
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
prawdopodobnie nikt nie sprawdzał najnowszych starterów z puszką, a w każdym razie nikt nie zgłaszał że to już nie działa (liczę na to, że pochwalisz się datą ważności startera i informacją jak jest)

sprawdzenie jest banalnie proste - przypisujesz numer do swojego konta play24 i sprawdzasz czy masz DIL w pakietach czy nie - patrz załacznik
(konto play24 warto mieć przypisane do numeru, który używasz w telefonie, to będziesz miał SMSy z hasłami przesyłane na telefon)

Blom napisał(a):Wszystko co robię to:
ustawiam modem na sztywno na LTE, doładowuję za 50zł, właczam DIL i zapominam na 30 dni?
tak

Blom napisał(a):Jak wygląda cykl rozliczeniowy? To miesiąc kalendarzowy(od 1-go do 30-go) czy jest indywidualnie ustalany od jakiejś daty do jakiejś daty?
nie wiem bo nie osiągam 100GB aby to miało większe znaczenie (podobno limit jest powiązany z początkiem miesiąca)
miesięczny cykl działania DIL jest związany z datą jego aktywacji (zawsze zapominam aby sprawdzić czy to 30 czy 31 dni w rzeczywistości)

Blom napisał(a):Czy jeśli dostaję pakiet 2GB za doładownaie na 100dni to rozumiem, że nie muszę już żadnego innego pakietu kupować by mieć cywilizowany lejek?
o ile nie przegapisz momentu zakończenia DIL (i w momencie braku DIL go nie zużyjesz) to nie musisz nic dokupować

parę razy się zdarzyło, że nie przegapiłem tego momentu, przeważnie się jednak ratuję jakimś płatnym pakietem, który w zasadzie i tak nic nie kosztuje, bo z doładowań masz kumulację złotówek (używam takiej kombinacji sprzętu, że nie mam powiadomienia SMS, jakkolwiek od tych, którzy mają powiadomienie wiem, że jest ono i tak zawsze opóźnione) pakiety , z których korzystam w takich sytuacjach zaznaczyłem strzałkami na SS


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
20-03-2017, 17:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2017 17:52 przez grzech1991.)
Post: #188
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Musi być aktywny pakiet danych, jeśli DIL się wyłączy to żre pakiet a później lejek.

Dawniej cykl był pierwszego zawsze. Teraz jest od aktywacji DIL.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 13:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2017 13:41 przez mazadr.)
Post: #189
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Przechodze (jestem w trakcie) z orange do play (nie bylo starterow rb) kiedy aktywowac bonus za przejscie, aby w rbm5 miec rok waznosci konta? Po przejsciu do play, czy przejsciu do ostatniej taryfy czyli rbm5?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 13:55
Post: #190
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
od dawna nie ma już RWK za przejście, chyba że wiesz o czymś, o czym ja nie wiem (a co na to odpowiednie aktualne regulaminy?)

startery RBM z puszką są dostępne bez problemów np. w Żabkach, Fresh'ach czy na niektórych stacjach benzynowych

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 14:33
Post: #191
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
sugerowalem sie tym https://www.redbullmobile.pl/obsluga-kli...to-proste/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
25-03-2017, 16:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2017 16:57 przez szopen.)
Post: #192
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
o to całkiem świeża oferta z lutego, przyznaję - nie znałem jej - jest to przeniesienie do RBMnK MNP7
https://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f...2.2017.pdf


i faktycznie w ramach tej oferty są bonusy w postaci RWK i pakietu złotówek 200zł oraz 20GB (te 2 ostatnie na 60dni)

ciekawe rozwiązanie pod kątem DIL o ile oczywiście obecnie działa w MNP7
(jak przeniesiesz to się pochwal co masz dostępne)

ale zaraz zaraz - czegoś tu nie rozumiem - jeśli się przenosisz do Play to nie do RBM, to jest odrębna marka
(więc raczej zależy co podpisałeś na papierku, teoretycznie starter nie musi być z logo RBM, bo technicznie obie marki są i tak obsługiwane przez Play)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-03-2017, 08:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017 09:00 przez mazadr.)
Post: #193
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
po przeniesnieniu z pnk do rbmnk bonus za przeniesienie zniknal w play24... jak przeniose sie do rbm5 to sprobuje go wlaczyc kodem ussd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-03-2017, 10:37
Post: #194
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Każda zmiana taryfy powoduje skasowanie bonusów tego typu z tego co pamiętam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-03-2017, 18:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017 18:58 przez mazadr.)
Post: #195
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Jeszcze go nie aktywowalem. Co ciekawe jak przechodzilem przez fakt mobile to w play24 bonus byl widoczny. W RBM5 mam:
Wysłano:*111*340*1#
Otrzymano:Usluga chwilowo niedostepna.

Sprobuje pozniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-03-2017, 23:37
Post: #196
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
przeniesienie z Play do RBM nie jest międzyoperatorskie, więc bonus nie musi zadziałać

rozwiązanie jest w miarę proste - przenieś numer do dowolnego innego operatora (nie do brandu Playa) i przenieś finalnie i bezpośrednio do RBM
(choć wystarczyło na wstępie w salonie Playa przenieść do RBM, a nie do Playa)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 13:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2017 13:04 przez mazadr.)
Post: #197
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
W salonie powiedziano mi ze skoro nie maja startera rbm akurat na stanie to nie mogą mnie tam przeniesc tylko do play. Bonus pojawil sie w taryfie faktu w play24, a przechodzilem przez taryfe rbm, aby sie do niej dostac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
30-03-2017, 13:28
Post: #198
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
trochę dziwne, bo do FM to też nie przeniesienie międzyoperatorskie, ale w Playu zawsze był bałagan
http://www.faktmobile.pl/download/regula...2.2017.pdf
a taka wiedza może się komuś przydać (rozumiem że bonus został przydzielony po przeniesieniu RBM->FM)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-04-2017, 08:49
Post: #199
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Teraz podobno przenoszenie kodami USSD nie działa wcale (po zabawach z promocją rejestracyjną). Ale nie mam jak tego sprawdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 13:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2017 13:52 przez mazadr.)
Post: #200
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Mam jeszcze 2 karte na net, wiec troche poeksperymentowalem i tak przy przejsciu:
1.orange
2.pnk (bonus za przniesienie byl widoczny)
3.rbme
4.fm (bonus za przniesienie byl widoczny - zakladam ze to bonus za przeniesieniem z orange do play z pkt 2.)
5.rbm5 (chyba cos nie do konca mi sie dobrze zmigrowalo bo modem pokazywal mi siec faktu po kilku dniach, ale w play24 bylo rbm5)
6.rbme
7.fm (aktywowalem bonus i zostal przyznany +rwk i 20GB)
8.rbm5 (bonsu zniknal)

Wnioski:
- przejscie przez fm wydluza waznosc konta o 14 dni.
- w rb nie ma bonusow za przeniesienie do play (pewnie trzeba przenisc sie bezposrednio)
- srodki po aktywowanym bonusie zniknely w rbm5.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi mazadr za tę wiadomość:
szopen (2017-04-03)
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak internetu w virgin mobile na kartę morfik 3 3 521 23-06-2021 11:56
Ostatni post: morfik
  Kody USSD Fakt Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 165 312 14-02-2019 20:19
Ostatni post: szopen
  Kody USSD Red Bull Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 44 609 13-02-2019 14:29
Ostatni post: szopen
  Virgin Mobile problemy z zarządzaniem kontem szopen 10 7 959 30-08-2018 15:24
Ostatni post: szopen
  Virgin Mobile w zasięgu 4 sieci antekwars 9 7 622 18-03-2018 18:59
Ostatni post: mshmaster