[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
01-06-2016, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2016 20:12 przez grzech1991.)
Post: #141
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Cytat:Szanowny Panie,



odnosząc się do przesłanej korespondencji, informuję, że w dniu 30.05.2016 o godzinie 04:43:58 rozpoczął Pan sesje internetową, która łącznie pobrała 6200800 kB a jej koszt z pakietu internetowego wyniósł Pana 5515056 kB. Widać wyraźnie, że koszt jest znacząco mniejszy od całej ilości danych, które zostały przetransferowane, oznacza to, że pakiet ,,Darmowy Internet LTE” został aktywowany w trakcie trwania sesji internetowej i po jego aktywacji nie był naliczany Panu transfer a sam koszt przesłanych danych został z lekkim opóźnieniem pobrany z Pana konta. Mając na uwadze te informacje, nie stwierdziłem nieprawidłowości ze strony operatora. Warto przypomnieć, że aktywacja pakietu ,,Darmowy Internet LTE” może zając maksymalnie do 24h od zlecenia jej aktywacji. Dodatkowo załączam link do regulaminu tego pakietu:



https://www.redbullmobile.pl/fileadmin/f...0.2014.pdf



Pełna prędkość transmisji danych zostanie Panu przywrócona po aktywacji dodatkowego pakietu internetowego. Jest to zgodne z II punktem i 7 podpunktem ww. regulaminu. Aktywacji pakietu można dokonać np. poprzez portal Play24, w zakładce ,,Pakiety i usługi”.



W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji. Proszę pamiętać, że można się z nami skontaktować dzwoniąc na numer 790 666 666 lub *666, wysyłając wiadomość na adres e-mail redbullmobile@pomocplay.pl bądź tworząc zgłoszenie za pośrednictwem portalu Play24 (http://www.play.pl).

Cytat:Szanowny Panie,



odnosząc się do przesłanej korespondencji, informuję, że nie możemy przekazać Panu wszystkich informacji o które Pan wnioskuje – Pana numer jest usługą niezarejestrowaną. Wszystkie możliwe do przekazania Panu szczegóły zostały przedstawione w poprzednim zgłoszeniu, tj. sesja rozpoczęła się o godzinie 04:43, w dniu 30 maja. Koszt jej z Pana pakietu internetowego wyniósł 5515056 kB. Jest to możliwe w dwóch przypadkach, albo jeśli Pan korzysta z internetu poza technologią LTE, albo jeśli korzysta Pan z transmisji poprzez LTE w momencie, kiedy pakiet ,,LTE bez limitu” jest nieaktywny. SMS o wyczerpaniu wszystkich pakietów internetowych jest wysyłany automatycznie w momencie gdy system bilingowy odnotuje jego wykorzystanie. Samo saldo pakietów internetowych jest przez system bilingowy ,,odświeżane” cyklicznie i dodatkowo w momencie zakończenia sesji internetowych.



Jeśli chodzi o sam sposób użytkowania karty (w tym wypadku kiedy i jak karta jest użytkowana do transmisji danych) to operator za te działania nie ponosi odpowiedzialności.



Mając na uwadze te informacje, nie stwierdziliśmy nieprawidłowości od strony operatora ani też zdarzeń sprzecznych z regulaminem usługi z której Pan korzysta. Potwierdzam również, że aktualnie posiada Pan aktywny pakiet mb na koncie i jest dostępna pełna prędkość przesyłania danych.



W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji. Proszę pamiętać, że można się z nami skontaktować dzwoniąc na numer 790 666 666 lub *666, wysyłając wiadomość na adres e-mail redbullmobile@pomocplay.pl bądź tworząc zgłoszenie za pośrednictwem portalu Play24 (http://www.play.pl).

Nie wiem jak oni robią wyniki, ale w Orange to by pewnie uznali...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 13:40
Post: #142
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Następuje koniec darmowego LTE bynajmniej w taryfie RBM7 czyli 50/150.
Więcej PLAY ogłosi w poniedziałek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 15:57
Post: #143
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
To sie grzechu zmartwi

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 16:50
Post: #144
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Ja mam tą drugą na szczęscie (50/100) Big Grin

Dziewczyna to samo.

Ale faktycznie... będzie problem, bo tu gdzie mieszkam teraz jest tylko internet mobilny. I nie wiem czy jakikolwiek operator ma tak dobrą ofertę jak RBM. Nawet nie chodzi mi tu cenowo, ale powiedzmy 200GB i lejek 2mbps...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 20:15
Post: #145
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
no cóż śladu po RBM I (o warunkach zgodnych z MNP7) już od dawna nie ma na oficjalnej stronie RBM
(jedynie regulaminy dostępne na stronie Playa nawet nie podlinkowanej porządnie w RBM)

natomiast co do kwestii podstawowej - sądzę że DIL zniknie również w RBM II

a więc zapowiada mi się przeprowadzka z Playa + Plusa do Netii

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
04-06-2016, 21:38
Post: #146
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
No to źle wygląda w kwestii RBM7. Na jednej karcie mam 140 GB wykupione jeszcze, więc mi na długo starczy Smile Ale bałagan jest. Artykuł na podstawie info z innych forów piszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 09:32
Post: #147
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
A orientujecie się jak wygląda sprawa w playu i orange?

W Orange 20GB pełna prędkość, 100GB po 5mbps (dla mnie OK) i 1mbps. Od razu jest to 1mbps?

W play jest 100GB i 1mbps za 50 zł. Też się zastanawiam, czy 100GB i koniec, czy jednak jak w RBM, że jeszcze idzie dalej...

Lejek 1mbps, to 2x mniej niż na RBM...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 09:58
Post: #148
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Orange jak podaje w regulaminie 100, to jest 100. Jak mówi, że nie ma limitu, to tak jak w Play, ale tną czasem wcześniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 18:46
Post: #149
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Czyli w obu przecinają powyżej No-limit 100GB tyko w play później?

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2016 23:32 przez szopen.)
Post: #150
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
wygląda na to, że zmiany będą od jutra


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 05:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 00:48 przez szopen.)
Post: #151
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
zobaczymy po południu. ale nie chcę być złym prorokiem - DIL wyłączony (a chyba nie miałem go do 5.06.2016?) i nie wygląda na taki który chce się aktywować choć kod SMS przyszedł… (a SIM to RBM II)

co ciekawsze aplikacja mobilna (na Androida) pokazuje, że DIL mam (już albo jeszcze) włączony (a na www "w trakcie zmian")
no niestety wcześniej nie wpadłem na pomysł aby sprawdzić jak się sprawy maja w apce


Załączone pliki Miniatury
       

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2016 00:44 przez szopen.)
Post: #152
RBM II split
temat związany z bonusami w Playu (i RMB) związanymi z rejestracją karty SIM zanim tu zapanuje całkowity burdel wydzieliłem do
http://forum.jdtech.pl/Watek-play-i-rbm-...e-katy-sim



a wracając do tematu RBM II to wyjątkowo byłem pesymistą przed czasem - DIL w końcu się włączył (choć zajęło to jednak dużo więcej niż normalnie) zobaczymy w praniu czy net pójdzie z pakietu czy z DIL


Załączone pliki Miniatury
   

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 16:37
Post: #153
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
DIL u mnie też z opóźnieniem się włączył... Może przez to kombinowanie z taryfami. I jeszcze podwójne smsy pisane w innym stylu...

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-06-2016, 16:58
Post: #154
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
już myślałem że się nieprawidłowo naliczył się pakiet 600MB, a tymczasem zeszło mi równo 1100MB z pakietu (dlatego pomyślałem że naliczyło mi 500MB in plus, a to było in minus + poszedł CAŁY świeżo aktywowany pakiet 600MB)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-06-2016, 20:04
Post: #155
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Cześć, słyszałem ostatnio, że ubili RWK i 50/150, jednak w komentarzach przeczytałem coś takiego:

"Wygląda na to, że jednak RBM7MNP znowu ma DIL i wszystko działa po staremu, a do tego doszła promocja z RWK przy rejestracji konta."

Coś, ktoś? Smile

Będę wdzięczny za pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-06-2016, 20:37
Post: #156
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Obecny regulamin informuje, że w RBM7MNP LTE zostało wycofane, więc każdy ładując konto dla DILte ryzykuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
16-06-2016, 15:03
Post: #157
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Gdzie wisi ten regulamin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 09:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2016 09:35 przez damga.)
Post: #158
RE: Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Hej,

potrzebuję DILa na wakacje w lipcu.
Ma ktoś aktualny regulamin?

Albo przynajmniej aktualną instrukcję co obecnie należy zrobić, aby DILa aktywować (włączając w to informację, którą kartę SIM trzeba kupić)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2016 14:25 przez szopen.)
Post: #159
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
100% bezpieczna opcja:
1) kupić starter RBM z puszką energetyka (9zł) bo to jest "RBM5" (lub inaczej nazywany "RBM II"), w Żabce, Fresh'u,, na stacjach benzynowych itd.
2) zużyć (lub nie) bonus "startowy" (chyba 300MB?)
3) doładować za 50zł (można dowolną inną kwotą ale ta najbardziej się opłaca) co daje 100dni ważności konta i przy okazji załatwia kilka innych spraw
4) włączyć DIL (wymaga minimum 30zł środków na koncie podstawowym co załatwia punkt 3)
5) używać TYLKO w zasięgu LTE, na sprzęcie LTE i z włączonym LTE (czyli mówiąc inaczej spędzić wakacje w mieście ;P) oczywiście krótkie wypady poza miasto są możliwe - w ramach doładowania 50zł dostajesz 2GB do wykorzystania w dowolnej technologii, ale zużycie tego pakietu w całości = lejek 32kbps również w LTE!

6) w braku laku (czyt. pakietu danych), można dokupić np. 2 pakiety cykliczne 6GB@20zł/m-c + pakiet 2GB@9zł, albo rzeźbić pakietami
7) możesz zarejestrować kartę na siebie to dostaniesz jeszcze 10GB w dowolnej technologii, ale tylko na 1 miesiąc



opcja dla:
a) mega-oszczędnych - zamówić darmowy starter RBME, potem przenieść do FM i przenieść do RBM5 (potrzebne 2 dni na 2 przeniesienia i kilka dni na dostarczenie startera do domu) i doładować za 50zł będąc już w RBM5

b) mniej oszczędnych - kupić Fakt ze starterem (coś koło 4-5zł), albo zdobyć go w inny sposób (kupić "luzem" być może na poczcie, w kiosku lub salonikach prasowych, nigdy nie szukałem więc nie mam pewności gdzie są)
ewentualnie zużyć bonus na starty (1GB)
i przenieść do RBM5 (potrzebny 1dzień na 1 przeniesienie i nie wiem ile dni na polowanie na starter Big Grin - czasem można kupić stary numer Faktu, ale chyba nie leżą wiecznie) i doładować za 50zł będąc już w RBM5

pozostałe kroki dla oszczędnych od punktu 4)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 15:10
Post: #160
Red Bull mobile II a Red Bull mobile 5
Dzięki Szopen!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak internetu w virgin mobile na kartę morfik 3 3 620 23-06-2021 11:56
Ostatni post: morfik
  Kody USSD Fakt Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 165 480 14-02-2019 20:19
Ostatni post: szopen
  Kody USSD Red Bull Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 44 833 13-02-2019 14:29
Ostatni post: szopen
  Virgin Mobile problemy z zarządzaniem kontem szopen 10 8 053 30-08-2018 15:24
Ostatni post: szopen
  Virgin Mobile w zasięgu 4 sieci antekwars 9 7 692 18-03-2018 18:59
Ostatni post: mshmaster