[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T-Mobile vs Orange
05-02-2016, 19:03
Post: #21
T-Mobile vs Orange
whiteindian napisał(a):"Utrzymaniowe"?
Po zakończeniu okresu umownego i po złożeniu wypowiedzenia.
whiteindian napisał(a):W domu mam chyba jeszcze abonament Orange głosowy, czy taniej wychodzi jeśli do umowy tej podpisze abonament na Internet?
To wszystko kwestia negocjacji, ale korzyści z dokupienia umowy są zwykle umiarkowane, ale warto zadzwonić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 21:48
Post: #22
T-Mobile vs Orange
whiteindian, jaki masz ten abonament głosowy w Orange w podstawie (opłata bez zniżek)? Możesz załapać się na Orange Open czyli kilka złoty mniej za internet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
06-02-2016, 13:28
Post: #23
RE: T-Mobile vs Orange
Orange open, geopromocja I (17,50) miesięcznie za neostradę. Także się opłaca, tylko geopromocja I jest tylko do 10 Mbps.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
07-02-2016, 19:41
Post: #24
T-Mobile vs Orange
No tak ale nie widzę u T-M limitu miesięcznego na ilośc danych w nocy, czy oni to ucinają w przypadku zakupu nocek. Nielimitowany to brzmi chytrze.
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2016, 21:05
Post: #25
T-Mobile vs Orange
oprócz w/w załącznika obowiązują Ciebie te regulaminy

regulamin "nocek"
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docume...004543.pdf
regulamin ogólny (no sorry ale nie mam motywacji, aby go przetrawić)
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docume...005528.pdf

PS mogłeś podać te linki, bo znalezienie właściwych na stronie T-mobile już jest upierdliwością samą w sobie…

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 11:41
Post: #26
RE: T-Mobile vs Orange
Chyba więcej nie ma już pdf-ów, bo ten wyciągnąłem przy :zgodach" przed potwierdzeniem umowy. W sumie czekam któe z tych zgód nie musze bezwględnie podpisywać.

Oferta jest całkiem dobra i to tylko pół roku.


Załączone pliki
.pdf  D_007_0000306.pdf (Rozmiar: 202,71 KB / Pobrań: 1456)
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 22:44
Post: #27
T-Mobile vs Orange
Dawniej, mając pakiet 20 GB w T-Mobile i blueconnect noc nie nie przycinali nawet po przesłaniu 200 GB w nocy. Nie było wtedy LTE i 3G 900 MHz. Teraz również nie słyszałem, aby przycinali. Raz źle mi system rozliczył transmisję, ale wystarczył jeden telefon do BOK i było po problemie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 22:55
Post: #28
T-Mobile vs Orange
Plus dał ciała, dwuletnie umowy a oferty żenujące. Mam Plus LTE 800MHz u mnie ponoć wymiata jak to mówią, pewnie dlatego że nikt tego nie używa. W Plus są nocki 200GB za 10 PLN, tylko taka pociecha na kartę.
W Orange na dwa lata abonament głosowy ma moja siostra, nie mogę się dowiedziec co to za umowa, ale przecież w Orange Open dają mi tylko 10 PLN upustu za dwie usługi. I też tam nic nie ma, płacisz trzy miesiące "normalnie" a potem dwa razy więcej przez resztę umowy.
Play u mnie tylko w roamingu. RBM również.
T-Mobile wszystkie oferty poza tą jedną na 6mscy bez urządzenia słabe. Wychodzi około 1GB za 1PLN czyli standard w Polsce. Nie wiem tylko do kiedy taka oferta będzie aktualna. Czy jest możliwe że w kwietniu będzie coś lepszego u innych, analogicznie do okresu podobnego w tamtym roku?
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 00:13
Post: #29
T-Mobile vs Orange
whiteindian napisał(a):Nie wiem tylko do kiedy taka oferta będzie aktualna.
regulamin promki, który sam załączyłeś zawiera sformułowanie
Cytat:jednakże nie dłużej niż do 30.06.2016 roku włącznie
a regulamin "nocek" obowiązuje bodajże do końca lutego, więc możliwe, że coś się zmieni

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 08:52
Post: #30
T-Mobile vs Orange
Regulamin przestarzały zauważ że do końca lutego, lecz....2015 roku. Ja nie dołączyłęm o nockach Smile
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 13:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2016 13:01 przez szopen.)
Post: #31
T-Mobile vs Orange
Big Grin no to mają niezły burdel, bo linki wyszukałem tylko wśród "obowiązujących" regulaminów, więc nawet nie zwróciłem uwagi na 2015 ;D

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 23:42
Post: #32
T-Mobile vs Orange
whiteindian napisał(a):W Orange na dwa lata abonament głosowy ma moja siostra, nie mogę się dowiedziec co to za umowa, ale przecież w Orange Open dają mi tylko 10 PLN upustu za dwie usługi. I też tam nic nie ma, płacisz trzy miesiące "normalnie" a potem dwa razy więcej przez resztę umowy.
Czy ją wiem? Są noce bez limitu (faktycznie brak limitu) i LTE bez limitu (100 GB w max prędkości potem lejek 1 Mbps; do puli 100 GB nie wchodzi limit podstawowy i dane przetransferowane w ramach nocy bez limitu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
10-02-2016, 12:06
Post: #33
T-Mobile vs Orange
Jak nie możesz się dowiedzieć? Wie o tym operator jak i Ty podpisując umowę.

Ile chcesz upustu? Każda kolejna usługa to 10zł. Dwie usługi = 10zł. Wszystko się zgadza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 09:07
Post: #34
T-Mobile vs Orange
Tam pod koniec wybierania usługi T-M są "zgody", napisałem do nich nie dostałęm odpowiedzi, które z tych "zgód" trzeba a które nie zaznaczyć?

Czym jest niezwłoczna aktywacja usług i co jeśli jej nie wybiorę. Czy po wypełneiniu wniosku przez Internet opłatę aktywacyjną + za pierwszy miesiąc opłacam pod koniec miesiąca czy warunkiem uruchomienia usług jest zapłata z góy?
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 11:17
Post: #35
T-Mobile vs Orange
Nie zaznaczasz żadnej i wyjdzie samo, które musisz zaznaczyć Smile
whiteindian napisał(a):Czym jest niezwłoczna aktywacja usług i co jeśli jej nie wybiorę.
Chodzi o prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni zakupionego przez Internet. W przypadku usług sprawa wygląda tak, że nie da się skorzystać z usługi i jej zwrócić, bo już ją wtedy będziesz miał. Więc pojawił się taki potworek prawny: domyślnie masz 14 dni na zwrot/rezygnację, ale w tym czasie usługa nie będzie działała. Ale jak zaznaczysz tę opcję, to rezygnujesz z prawa zwrotu w ciągu 14 dni, a usługa ruszy od razu.
whiteindian napisał(a):Czy po wypełneiniu wniosku przez Internet opłatę aktywacyjną + za pierwszy miesiąc opłacam pod koniec miesiąca czy warunkiem uruchomienia usług jest zapłata z góy?
W przypadku umów abonamentowych płacisz tak, jak przychodzą faktury. Czasem musiz kurierowi zapłacić kasę jaką startową, ale to tylko czasem (jak dostajesz sprzęt itd.).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 11:20
Post: #36
T-Mobile vs Orange
Hha, to 14 dni po otrzymaniu SIM, usługa nie działa, ale od kiedy naliczany jest miesiąc bieżący dopiero po 14 dniach? Przecież to bez sensu.

Faktury przychodzą na koniec miesiąca jak rozumiem, no ale mamy tutaj opłatę aktywacyjną AŻ 1 PLN, to kiedy i komu? (Pomijam że wezmę okres probny to ta złotówka te,z może przepaść Smile
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 11:22
Post: #37
T-Mobile vs Orange
Naliczany jest dopiero po aktywacji usługi oczywiście.
Faktury przychodzą zgodnie z dniem rozliczenia - nie musi być koniec miesiąca. Ja np. mam w T-Mobile od zawsze 21 dzień miesiąca jako graniczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 15:23
Post: #38
T-Mobile vs Orange
U mnie Orange to jedna wielka porażka raz działa 3Mb/s a raz 100kbit/s na wsi a w mieście ok 4/5Mb/s na 3g
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 15:33
Post: #39
T-Mobile vs Orange
A jak blisko masz nadajnik? Bo ja mam sygnał -60dBm więc tu co najwyżej może być kwestia obciążenia
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 16:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2016 16:45 przez Steaven.)
Post: #40
T-Mobile vs Orange
Sygnał na antenie atk-20 35% ustawiona średnio na nadajnik jakieś 5km . T-mobile przy 9% łapie 2/3Mb/s nie wiem czemu jest tylko 9% na tej antenie nic nie daje efektu sygnału nadajnik t-mobile 4km także LTE ale bez anteny modem e3272 nie łapie LTE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak internetu w virgin mobile na kartę morfik 3 3 518 23-06-2021 11:56
Ostatni post: morfik
  Orange systematycznie likwiduje wszelkie oferty bonusowe w prepaid szopen 1 4 621 29-07-2020 15:16
Ostatni post: jakubd
  Orange internet domowy 4G Lector 1 5 372 06-04-2020 20:07
Ostatni post: grzech1991
  Kody USSD Fakt Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 165 308 14-02-2019 20:19
Ostatni post: szopen
  Kody USSD Red Bull Mobile (szybkie kody, ekspresowe kody) szopen 3 44 607 13-02-2019 14:29
Ostatni post: szopen