[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HOM&M III HD Edition na tablety, ale jakie ?
26-03-2015, 23:37
Post: #1
HOM&M III HD Edition na tablety, ale jakie ?
Witam.
Niedawno Ubisoft uraczył nas "swoim" nowym produktem Heroes Of Might and Magic III HD Edition, gra powszechnie znana i lubiana. Wersja HD ukazała się na PC i tablety, oraz urządzenia z systemem IOS. Heroski HD wyszły co prawda na Androida, ale tylko na tablety... Pytanie na jakie ? Strasznie mnie to irytuję -.- wychodzi gra na tablet i nie ma podanych żadnych wymagań sprzętowych... Może ktoś z forum mógłby coś więcej powiedzieć na ten temat. Nie ukrywam, że jestem fanem Heroesow, nie posiadam tabletu, ale chciałbym coś kupić bym mógł sobie pograć w tę gierkę na przenośnym urządzeniu... I teraz hmm jaki kupić tablet? Do niczego innego jak do tej gry go nie chcę, producent nie podaję wymagań, więc nie wiem czy kupując jakąś Mantę z serii MID/Xxx, z procesorem graficznym "Mali", nie wydam kasy w błoto, bo się okażę, że tablet jest za słaby. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam Żużel[Obrazek: Might-And-Magic.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 12:00
Post: #2
HOM&M III HD Edition na tablety, ale jakie ?
Gra jest też na pc i ma negatywne opinie raczej. Kupowanie tabletu pod grę wydaje mi się dziwnym pomysłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz