[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
27-01-2015, 19:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 03:20 przez szopen.)
Post: #1
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
temat powstał z podziału innego wątku (w miejscu dokąd prowadzi link)
http://forum.jdtech.pl/Watek-dobor-sprze...4#pid29694
stąd poniższe odpowiedzi na pytania zadane tam


@jakubd
zacięcie znajdę, możesz podlinkować coś odnośnie tych modyfikacji, gdzie się zahaczyć

@grzech1991
umowa, bo dobieram "stacjonarną komórkę" za 1zł dla podtrzymania numer stacjonarnego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-01-2015, 20:51
Post: #2
Odp: RE: Dobór sprzętu pod LTE Play
(27-01-2015 19:58)skwaru napisał(a):  umowa, bo dobieram "stacjonarną komórkę" za 1zł dla podtrzymania numer stacjonarnego
Jak potrzebujesz trzymac nr stacjonarny to przy przeniesieniu do happycall jest bezterminowo tak przynajmniej mi pokazuje i chyba za free (mam dwa numery na koncie wiec nie wiem czy doładowanie konta jest rowne doładowaniu obu numerów czy tylko tego ograniczonego a bezterminowy jest free)


從我的 用 Galaxy Note II LTE 發送
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-01-2015, 23:19
Post: #3
Dobór sprzętu pod LTE Play
Tutaj już temat E3372 się pojawia powoli (ratowanie uszkodzonych Smile, a przodują w tym rosjanie oraz w Polsce forum bez-kabli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-01-2015, 23:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 09:02 przez grzech1991.)
Post: #4
Dobór sprzętu pod LTE Play
Tak, happycall jest świetny. Wystarczy doładować za 5zł na rok. A ceny na prawdę niskie.

Co do playa nie widzę związku stacjonarny vs internet mobilny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-01-2015, 23:37
Post: #5
Dobór sprzętu pod LTE Play
Pewnie umowa wiązana - podpisanie drugiej umowy daje zniżkę na nią. Coś jak w Plusie i CP i powiązanych markach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 00:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 00:29 przez skwaru.)
Post: #6
RE: Dobór sprzętu pod LTE Play
1zł za telefon stacjonarny dla abonentów play. Może w ogóle w przeciągu tego miesiąca uda mi się załatwić żeby nie musieć go trzymać i rzeczywiście wezmę play na karte.
Ale już porzućmy ten offtop. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 01:43
Post: #7
Dobór sprzętu pod LTE Play
Informacje o taryfach też są interesujące, choć lepiej do tego walnąć osobny wątek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 03:08
Post: #8
Dobór sprzętu pod LTE Play
tez OFFTOP ale nie mogłem się powstrzymać
grzech1991 napisał(a):happycall jest świetny. Wystarczy doładować za 5zł na rok

miałem kiedyś numer z "bezstrefowej", czyli niegeograficznej strefy 0-39 w happycallu i przepadł, bo właśnie zapomniałem kiedyś o doładowaniu (a teraz tej strefy nie mają w ofercie)

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 09:01
Post: #9
RE: Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Wysłają przypomnienie. Fakt, zapomnisz Twoja strata. Ale za 5zł rocznie warto. A teraz każdy telefon ma kalendarz, i można sobie przypomnienie ustawić. Wiem, że na abonamencie tego problemu nie ma ale cena jest z kosmosu.

Ten stacjonarny za 1zł masz przez cały okres umowy?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 10:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 10:35 przez skwaru.)
Post: #10
RE: Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Tak, 24 miesiące, nazywa się to FORMUŁA STACJONARNA i dla abonentów play jest 8,99zł rabatu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 19:01
Post: #11
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Faktycznie tanio, ale w ofercie nic nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-01-2015, 19:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 19:23 przez szopen.)
Post: #12
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
dla abonentów Play jest ~9zł rabatu od ceny promocyjnej już po uwzględnieniu wszystkich zgód marketingowych (na otrzymywanie spamu) itd. itd. a cena bazowa abonamentu to... 100zł/m-c (czyli warto pilnować terminów, aby za 2 lata nie obudzić się z ręką w nocniku, doczytałem szczgóły regulaminu i nie jest aż tak źle, ale radzę go czytać ze zrozumieniem Big Grin)

jakkolwiek po uwzględnieniu kumulacji wszystkich promocji mamy darmowe połączenia w sieci Play i utrzymanie numeru za 1zł miesięcznie (pod warunkiem, że posiadamy też inny ABONAMENT w Play)
jeśli to ma być używany telefon to za dodatkową dychę mamy tez połaczenia na stacjonarne w cenie abo, a 3 dychy drożej do wszystkich sieci

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
29-01-2015, 02:09
Post: #13
RE: Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
W moim poście pod FORMUŁA STACJONARNA jest schowany link do oferty.
Od podszewki to oferta wygląda dokładnie jak opisał to szopen. Na czas nieokreślony 99,99zł i aktywacją numeru 260zł. Jednak właśnie korzystając z promocji i zgód spamowych (już mam specjalnego mejlą na e-faktury i reszte Big Grin) sprowadza sie to do złotówki miesięcznie i 19,99zł aktywacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
17-09-2018, 12:51
Post: #14
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
No i przeniosłem numer do happycall.

Czy polecam? To się okaże. Przesłali wniosek elektroniczny z datą bieżącą do orange. Tymczasem wniosek papierowy o przeniesienie jest z końcem umowy.

Rozmawiałem z pracownikiem orange i widziałem więcej od niego... Zobaczymy co będzie dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-10-2018, 16:58
Post: #15
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Zwykle było może jest tak że Orange zwalnia nr jak wypowiedzenie z pracy na koniec miesiąca kalendarzowego następujące to po obecnym czyli złożysz 1szego maja to nr wolny na koniec czerwca. Ja zostawiłem jeden nr z happycall a przeniosłem jeden do UPC że względu na tańszy pakiet tel/jest/tv nie tv/net.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
27-10-2018, 18:19
Post: #16
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
I sprawa się rozwiązała. Happycall twierdzi, że u nich ok ale nie schowali głowy w piasek - wyjaśnili z orange.

Orange według nich odstąpiło od naliczenia noty obciążeniowej - faktycznie tak było.

Czyli tylko zyskałem.

Orange puściło numer przed terminowo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-11-2018, 19:59
Post: #17
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Ktoś poleci alternatywę dla happycall? Na ten moment jest z nimi problem, oni określili to jako "ruch tranzytowy". Słabo słychać kogoś w słuchawce, a osoba z drugiej strony słyszy nas dobrze. Czyli problem z uploadem do domu.

Problem się powtarza, nic z tym nie zrobili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-11-2018, 21:10
Post: #18
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
Kolega mi polecił ipcall.pl, ma od kilku lat i jest zadowolony.
Złożyłem wniosek o przeniesienie i czekam
Utrzymanie numeru to 1pln na miesiąc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
12-11-2018, 21:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2018 21:48 przez szopen.)
Post: #19
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
happycall też kasuje złotówkę miesięcznie za utrzymanie numeru, teraz to wychodzi taniej u operatorów komórkowych
(przykłady po 5zł/rok: RBM SieMa PL, Virgin Mobile, w Orange na Kartę można to nawet ogarnąć taniej używając wykastrowany RWK, a w Rebtelu całkiem za darmo, ale pod aktywnego warunkiem korzystania z numeru co wcale nie musi oznaczać opłat)

wszystko to przy założeniu wykorzystania numeru wyłącznie do odbierania połączeń (poza Rebtelem, gdzie wykonywanie połączeń jest warunkiem aktywności numeru).

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
14-11-2018, 00:31
Post: #20
Tanie utrzymanie numeru stacjonarnego
szopen - odpada, są dwa powody
- chce mieć stacjonarny bo chcę i już
- jako odbiór z zagranicy

Ja też nie widzę sensu, tym bardziej, że już orange w abonamencie za 37 zł daje 100 minut na połączenia międzynarodowe...

areq pomyślę nad tym ipcall.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przeniesiene numeru z ujemnym stanem konta mshmaster 4 2 802 22-09-2018 19:52
Ostatni post: mshmaster
  Azja -połączenia telefoniczne (sposoby na tanie rozmowy) raven.michal17 3 2 797 06-09-2018 04:02
Ostatni post: szopen
  Rejestracja numeru Virgin mshmaster 2 3 590 26-08-2016 11:27
Ostatni post: mshmaster