[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak CAPTCHA
26-11-2014, 15:45
Post: #1
Brak CAPTCHA
Czołem
Na wstępie powiem, że posiadam dwie karty AERO. Przy wymianie kart, która była jakiś czas temu, pierwsza dotarła do mnie, mimo błędnego adresu (listonosz mnie zna, wiec zignorował adres i dostarczył mi ją pod mój adres - była pomyłka w numerze bloku), druga przyszła już na poprawny adres - widać aero uznalo, że tamta pierwsza z ich błedu w adresie - zaginęła. Co najdziwniejsze obie działają. Przy czym jedna jest na stale zamontowana w tablecie, a drugą używam od czasu do czasu w modemie E172u-2 jako awaryjną na wypadek braku internetu. Przepraszam, za ten długi wstęp, ale może to jest ważne, w sumie nie wiem. Do rzeczy.
Dziś moj ISP ma od rana awarię. Jak zwykle w takich sytuacjach moj tablet z Aero staje się hotspotem, ale denerwujące jest wpisywanie na nim co godzinę captchy (mimo aplikacji wspomagającej)
Więc postanowiłem użyć drugiej karty w modemie, która IMHO zapewniłaby mi większy komfort w przypadku wpisywania CAPTCHA. No i tak sobie od rana siedze na tym modemie, w miedzy czasie kilkukrotnie rozłączałem sesje, pobrałem kilka programów do aero i nowy dashboard do modemu i nagle, ze zdziwieniem stwierdzilem, ze moja sesja trwa już ponad godzine i ciągle nie mam CAPTCHA.
Przy czym żeby to sprawdzić na tablecie uruchomilem jakies radyjko internetowe i tam co godzinę CAPTCHA sie pojawia. Obie karty są podpięte do tego samego BTSa.
Ktoś może mi wytłumaczyć WTF? Nie żebym się martwił, wręcz przeciwnie, ale może ktoś ma jakieś racjonalne wytłumaczenie tej sytuacji? Jeśli nie będę mial captcha na tej drugiej karcie, to znów z przyjemnością przeniosę tę karte do mojego telefonu. Spotkal się ktoś z czymś takim?


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
26-11-2014, 19:02
Post: #2
Brak CAPTCHA
A jesteś w stanie ustalić, która karta to jest ta, która nie ma kapcia? Jeżeli to ta pierwsza, którą Aero2 uznało za zaginioną, to może po prostu nie włączyli na niej kodów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi jakubd za tę wiadomość:
kinta (2014-11-28)
26-11-2014, 21:58
Post: #3
Brak CAPTCHA
Z tego co pamiętam jeśli nie użytkowałeś karty Aero2 od dłuższego czasu, a w miedzy czasie wprowadzono kapeć to masz jeszcze kilka sesji bez kapcia max 3-7 dni. Przynajmniej tak czasami różne osoby raportowały. Więc jeśli po o tygodniu dalej nie będziesz miał kapcia daj znać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
[-] 1 użytkownik podziękował użytkownikowi penknife za tę wiadomość:
kinta (2014-11-28)
26-11-2014, 22:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2014 14:53 przez kinta.)
Post: #4
RE: Brak CAPTCHA
Tak, to jest ta pierwsza karta. Faktycznie nie używałem jej długo, wiec będę testował, dzięki za pomoc.

-------------------edit----------------------------

wszystko na tej karcie wrocilo do normy niestety, czyli pojawia się kod co godzine. ale kilka dni dzialalo bez kodow Smile
dzieki za pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyłączenie kodów Captcha przez Aero2 dla ludzi ze słabym wzrokiem. Ekonomista 4 7 206 10-11-2018 18:55
Ostatni post: jakubd
  Problem z captcha i routerem MR3020 crocodil 7 9 042 13-07-2018 23:45
Ostatni post: jakubd
  Brak przekierowania na stronę logowania z laptopa saphrii 6 16 632 05-06-2016 14:32
Ostatni post: saphrii
  CAPTCHA i BDI stan obecny (czerwiec 2015) szopen 1 10 085 23-10-2015 08:14
Ostatni post: Lorek
  Brak obrazka po sesji - Captcha timeto1 16 18 671 01-10-2015 12:16
Ostatni post: freshman