[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzisiaj pewnie
23-02-2015, 17:54
Post: #21
Dzisiaj pewnie
jak wspomniałeś w listopadzie ub. roku, że sprawa trafiła do ogólnopolskich mediów zacząłem mieć nadzieję, że zadziała "magia telewizji", teraz, jak widać jednak działa Big Grin

ale "magia internetu" pozwoliła zebrać tej potrzebującej rodzinie większość tej niemal niewyobrażalnej sumy

jest jeszcze jedna sprawa - czas na rozliczenie PITów zbliża się wielkimi krokami - zawsze swoim 1% podatku można zasilić konto fundacji
http://blog.siepomaga.pl/twoj-1-podatku/
ponieważ te pieniądze trafią do fundacji dopiero za kilka miesięcy (a może i pół roku?) to akcji o której mowa w tym wątku już raczej nie wesprą (bo będzie zdecydowanie za późno), ale z pewnością posłużą do wsparcia zbiórek, gdzie w tym najważniejszym momencie czyli w ostatecznym terminie zabrakło niewiele...

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 20:00
Post: #22
RE: Dzisiaj pewnie
O tym wsparciu od papieża mówili w telewizji już kilka dni temu, ale wydawało mi się, że to jakaś inna dziewczynka. Już chciałem pisać w tym wątku, że skoro papież tak ostatnio pomaga, to może warto by było uderzyć do niego w tej sprawie Big Grin Dopiero dzisiaj w "Panoramie" było o tej dziewczynce + informacja o doktorze Paleyu, a wtedy wiedziałem już, że to to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 21:20
Post: #23
Odp: Dzisiaj pewnie
Pytanie teraz czy cała chwała za wsparcie popłynie na papieża (bo to łatwiejsze niż tysiące donatorów) czy ze to akcja w która zaangażowały się setki ludzi wspierając (o forum.jdtech.pl to nie wspomne)

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
23-02-2015, 22:16
Post: #24
Dzisiaj pewnie
ja myślę, że tu nie ma co mówić o chwale czy sławie, jakkolwiek bez wsparcia "bogatego sponsora" (kimkolwiek by on nie był) nie było szans na uzbieranie całej sumy tylko przy użyciu crowdfunding'u

teraz pozostaje tylko kciuki trzymać za to, aby operacja się udała

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 14:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 14:28 przez szopen.)
Post: #25
Dzisiaj pewnie
sprawdziłem zaległą pocztę i...
Cytat:W dniu 15-02-26 o 15:25, SiePomaga pisze:
Witaj

Cel który wsparłeś "Nie pozwólcie obciąć moich nóżek" osiągnął właśnie 100%. Cena za uratowanie nóżek przed amputacją była wysoka, ale w zamian mała Julka otrzyma przyszłość, o której rodzice bez wsparcia mogli tylko śnić! 27 maja 2015 roku Julka wykorzysta swoją szansę - być może jedyną taką szansę w życiu, żeby chodzić, biegać na własnych nóżkach, a nie na protezach. NFZ nie pomógł, ale pomogli ludzie, którzy wpłacili pieniądze na drogie leczenie. Razem Wielką mamy Moc! Dziękujemy! Zobacz na własne oczy i ciesz się razem z nami: http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1402

czyli osiągnęliśmy 100% sukces, pozostaje czekać na wyniki operacji i rehabilitacji, to jednak z pewnością potrwa kilka lat

odpinam temat do podwieszonych

Statystyki Folding@home
[Obrazek: sigimage.php?un=szopen&t=247478]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 12:06
Post: #26
Dzisiaj pewnie
Obniżono kwotę, aby osiągnąć 100% Wink było ~500tyś, a zmniejszono do ~370tyś... pewnie ze względu na wsparcie Papieża Smile

Funkcja SZUKAJ jest za darmo, nie na darmo.
Moje oferty na olx.pl Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz