[-]
Szybkie szukanie


Baner sklepu jdtech.pl
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następna rewolucja? Jaka i kiedy?
28-08-2015, 10:00
Post: #3
Następna rewolucja? Jaka i kiedy?
Rewolucji już nie będzie. Nawet wprowadzenie 4G niewiele zmieni (tego prawdziwego z prędkościami do 1 Gbit/s, nie LTE-A, które daje 300 Mbit/s).
Nowe częstotliwości z aukcji (która notabene zostanie rozwalona prawie na pewno) też poprawią wygodę działania, zwłaszcza poza miastami w paśmie 800 MHz, ale tutaj skoku nie będzie.
Lekką zmianę odczujemy (początkowo negatywną) po wprowadzeniu LTE-A na dotychczas posiadanych częstotliwościach (tzw. refarming). Negatywną, po na początku mało kto będzie miał modemy LTE-A, a coś trzeba ograniczyć, żeby odpalić sieć w tym standardzie (a nie jest ona zgodna z LTE i nie może działać jednocześnie w tym samym paśmie).

Co do cen - będą powoli dalej spadały, ale wielkiego skoku jak po wejściu Play nie będzie, bo... nie będzie kolejnego Play'a - 4 operatorów to za dużo na taki kraj jak PL. Orange i T-Mobile już się łączą (na razie tylko technologicznie, ale potem może być jak w UK - i będzie EE - Everything Everywhere) i oligopol się tylko pogorszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Podziękuj Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Następna rewolucja? Jaka i kiedy? - jakubd - 28-08-2015 10:00

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy 5G w Polsce? Ekonomista 1 2 235 09-05-2020 15:14
Ostatni post: szopen
  Jaka antena wielopasmowa do agregacji LTE? fiight66 1 4 411 12-05-2019 13:44
Ostatni post: szopen



MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './c1jdtech_forum/threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO threadviews (tid) VALUES('3838')