Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E180 - jak zreanimować ten modem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

dostałem modem Huawei E180 z sieci iPlus po wujku który go już nie używa.
Doczytałem że muszę modem zaktualizować - co głupio uczyniłem - zaznaczyłem jednak opcję "Auto remove the device after update ".

Aktualizacja przebiegła pomyślnie jednak komp nie wykrywa modemu - o co sam się prosiłem...

Jak sprawić by modem znów był widoczny i co mam robić dalej by móc korzystać z niego w sieci Aero2 ?

W załączniku zrzut, który zrobiłem przed upgradem modemu - tą opcję niestety zaznaczyłem Sad
[attachment=383]
Spróbuj zainstalować najwyższą wersję mobile partnera od lesiolo może go wykryje, spróbuj też zrobić update podczas update chyba jest wysyłana komenda resetujaca modem więc może pomoże czy w menedżerze urządzeń jest w ogóle modem+porty com zainstalowany? I czy mruga jakimś światłem?

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
(12-11-2012 16:31)spag napisał(a): [ -> ]Spróbuj zainstalować najwyższą wersję mobile partnera od lesiolo może go wykryje, spróbuj też zrobić update podczas update chyba jest wysyłana komenda resetujaca modem więc może pomoże...

Dziękuję - najnowszy mobil partner od lesiolo "ożywił" mój modem.

Najpierw zainstalowałem wersję dla komputera, która dzięki najnowszym sterownikom wykryła i zainstalowała mój modem, następnie wgrałem dashbord mobil Partner by lesiolo na mojego E180 i do tamtej pory urządzenie działa znakomicie - również z innymi komputerami.

Dziękuję
Temat do zamknięcia.
Przekierowanie