Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Wyłączony nadajnik ? Myszków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, czy możliwe jest, że wyłączono działający nadajnik ? W Myszkowie, a dokładnie na jego obrzeżach Aero2 działało wzorcowo od kilku miesięcy. Od 31.10.12 całkowity brak sieci. Sprawdzałem na dwóch modemach i dwóch kartach. Jadąc samochodem zasięg pojawił się dopiero w okolicach Częstochowy. W centrum Myszkowa również brak sieci. Co może być tego przyczyną ?
Pozdrawiam
Piotrek
Nadajnik może mieć awarię, może być konserwowany lub rekonfigurowany. Niestety nie da się ustalić o co chodzi, ale można zgłosić reklamację do Aero2, żeby wiedzieli, że my wiemy Smile
Wysłałem zgłoszenie trzy dni temu, sieci nadal brak. Czy jest szansa, że otrzymam jaką kolwiek odpowiedź, odpisali komuś na takie zgłoszenie awarii ?
Pozdrawiam
Po delikatnym spamowaniu, odpisali, ale troche sie wyczekalem. Teraz czekam az u mnie naprawia nadajnik, maja na to 30 dni wg regulaminu, od zgloszenia usterki
Dzisiaj po dwóch mailach przypominających otrzymałem odpowiedź:

Podana lokalizacja jest na granicy zasięgu sieci, konieczna jest antena zewnętrzna.
Stacja która obsługuje ten rejon działa poprawnie

Problem w tym, że przez miesiąc nie było najmniejszego problemu z zasięgiem bez anteny (opisałem to w zgłoszeniu). Napisałem odpowiedź w której o tym przypominam, zobaczymy czy odpiszą.
Przekierowanie