Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HP HS2340 (brandowany Ericsson F5521gw) problem z połączeniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Posiadam wbudowany modem Hp hs2340 w netbook. Z tego co wyczytałem już jest to brandowany Ericsson F5521gw. Jak wiadomo aplikacja, która zarządza wszystkimi modułami łączności nie działa z kartami Areo2. Sporo użytkowników Areo2 radziło sobie z tym problem po przez łączenie się przez zwykły kreator połączeń windows 7. U mnie niestety to nie działa. Wszystkie metody które znalazłem w internecie zawiodły. Zawsze błąd 734. Pomysły mi się skończyły. Może któryś z użytkowników tego modemu mógł by trochę pomóc?
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Hm... Tamte opisy problemów z działaniem z oprogramowaniem HP Connection Manager dotyczyły kart z blokadą TS11 - tego problemu już nie ma i wszystko powinno działać bez większych problemów.
no właśnie w tym problem, że program nadal mi się wykrzacza podczas konfiguracji karty, czyli podaje apn, zatwierdzam, fatal error i app zostaje zamknięte.

@edit:
okazało się, że miałem pomylone karty sim 0o nie wiem jakim cudem... ale i tak problem nadal występuje:
[Obrazek: Nwuwq.jpg]
(screen z HPCM),
[Obrazek: bUVgh.jpg]
przy windowsowym połączeniu błąd 734.
Próbowałem się połączyć z pomocą top_netinfo bez skutku (chyba że źle ustawiłem)
HP CM u mnie na gobi2000 działa idealnie, więc w sumie trudno mi pomóc. Spróbuj dodać APN z inną kartą SIM w modemie.
właśnie tak jak sam powiedziałeś na gobi2000, ja niestety mam ericssona i przez to mam problemy...

------
raport AT(moze cos pomoze):
http://pastebin.com/ngLFPWLP
mam ten sam problem;/
poardzil sobie ktos juz?
Przekierowanie