Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Samsung 700t i Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

Mam pytanie , być może ktoś będzie potrafił mi pomóc.

Mam Samsunga Slate PC , model XE700T1A-H01PL , jest w nim wbudowany modem GlobeTrotter MO67xx . Testowałem kartę z plusa (Taką zwykłą , nie od internetu ale na telefoniczną SIM na kartę) i wykrył mi od razu internet od Plusa , działało wszystko jak należy.

Natomiast jeżeli wsadzę kartę Aero2 nie znajduje mi od razu. Skorzystałem z programu , ustawiłem wszystko zgodnie z instrukcjami , APN na darmowy itd. i podczas łączenia mam :

"Błąd 619: Nie można ustanowić połączenia ze zdalnym komputerem, więc port używany do tego połączenia został zamknięty."

Co ciekawe , po wejściu w Komunikacja AT i PIN i po zaznaczeniu "Komunikacja AT" pokazuje mi zasięg (Około 40-60%) i wszystkie dane prawidłowo.

Nie wiem co prawda jakie parametry dokładnie ma ten modem , pisałem w tej sprawie do Samsunga ale może jest jakiś sposób wymuszenia używania pasma 900 , lub też technologi tak jak jest to w modemach Huawei ?

Pytanie brzmi też czy jest jakiś program do obsługi wbudowanego modemu , bo Samsung takiego nie dostarcza ?

Pozdrawiam
Z tego co piszesz to chyba uzywasz tni wyswietl sobie liste operatorow jak.masz aero lub plusa ktory jest otwarty to kliknij na nim jesli nie masz to nie ma zasiegu aero

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Problem rozwiązany.

Dla potomnych :

w/w Model Samsunga ma wbudowany modem , a co za tym idzie bardzo słabo łapie zasięg. Żeby odbierać Aero2 musiałem wyjść na dwór , a przy oknie łapało mi słabo.

Tak więc Samsung 700t może łączyć się z Aero2 przez wbudowany modem , ale słabo łapie zasięg więc warto rozważyć zakup modemu.

Pozdrawiam
Przekierowanie