Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E353s-2 nie łączy ponownie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
mój modem to huawei e353s-2
system operacyjny Windows 7

Łączę się za pomocą MP. Za pierwszym razem nie ma zazwyczaj problemów, modem się łączy. Po godzinie rozłączane jest połączenie i już nie mogę powtórnie się połączyć.
Dopiero restart komputera pozwala się połączyć. Na godzinę, potem znów to samo, czyli po rozłączeniu już nie łączy.

Odinstalowałem z systemu MP i zainstalowałem ponownie ale ciągle jest bez zmian. Proszę o pomoc.

Jak rozwiązać ten problem, co może być przyczyną? jeśli potrzebne jakieś inne dane dot. nie wiem, wersji oprogramowania to podam. Napiszcie tylko jakie Smile
sprawdź czy masz zaznaczone włącz w roamingu
Takie rzeczy zdarzają się, gdy w systemie jest problem ze sterownikami. Odinstaluj MP i wszystkie inne programy do sterowania modemami 3G i dopiero zainstaluj MP ponownie.
Poza tym przy takim problemie wystarczy wyjąć i ponownie włożyć modem do gniazda USB.
Odinstalowałem MP i Play - nie było play na liście oprogramowania do odinstalowania, ale poszperałem w katalogach na dysku.
Dodatkowo odznaczyłem kwadracik "Wyłącz w roamingu" - był zaznaczony ale wyszarzony.

Obecnie działa wszystko ok. - nie ma problemów z powtórnym łączeniem. Jutro potestuję jeszcze dłużej.
Przekierowanie