Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: E3131 połączenie jest, poziom sygnału 0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Używam E3131 z play, połączenie z Aero2 jest, wszystko OK tylko drażni mnie iż w Play Online cały czas mam poziom sygnału: 0. Spotkał się już ktoś z czymś podobnym? [Obrazek: PipAk.jpg]
A jaki masz poziom sygnału RSSI w Diagnostyce w Narzędziach? Może po prostu w tym miejscu jest słaby sygnał. Wyjdź na świeże powietrze, podejdź do okna...
Byłem na powietrzu, postałem przy oknie i ... wróciłem do kompa, niestety to też nie pomogło Wink
Teraz serio. Gdybym miał tak słaby sygnał to czy miałbym jakiekolwiek szanse na połączenie, o prędkości 572kbps pobierania nie wspominając. Połączenie jest stabilne, nie zrywa a poziom sygnału 0. WTF?
edit: RSSI -111dBm
Jeżeli sygnał oscyluje około -100dBi, ale nie ma zakłóceń to wskazanie może być faktycznie zerowe, a działać bez problemu.
Może być także prozaiczny problem, że informacja tylko nie dociera do programu sterującego - sprawdź poziom sygnału w diagnostyce i/lub za pomocą Top NetInfo.
Przekierowanie