Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Coby 1125 i Aero 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie !!

Jako ze jest to mój pierwszy post chciałbym przywitać wszystkich gorąco. Czytając forum nigdzie nie natknąłem się na informacje o współpracy najtańszego tabletu z 3G czyli Coby 1125 z karta Aero2. Dziwna sprawa, że czytam opinie o różnych 7 calowych a tutaj jest w dobrych pieniądzach 10 cali tablecik z modemem i nikt go nie testował z Aero2.

Pozdr
Jest o nim informacja na stronie tabletowej: http://jdtech.pl/2011/10/aero2-wykorzyst...etach.html ale faktycznie nie wiadomo nawet, czy jego modem jest zgodny (ani nawet, czy nie ma więcej, niż jednej wersji).
Ogólne informacje są oczywiście ale nic na temat współpracy z Aero2. Jest to najtańszy tablet 10 cali z modemem wiec dziwne ze nikt tego jeszcze nie rozpracował.
Możesz być pierwszy Smile
A po prostu nikt nie wie, jaki modem siedzi w środku - sprzedawcy też.
W Krakowie są 4 sklepy z tym tabletem, niech ktoś sprawdzi z karta Aero2. Sanok, Myślenice, Trzebinia, Ostrowiec Św, Andrychów, Wieliczka, Krosno, Tarnów, Nowy Sącz, w tych miastach również. Ja akurat mam daleko.
Przekierowanie