Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 Problem z połączeniem modemu z top_netinfo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Posiadam dwa laptopy i modem Huawei e3131 z kartą aero2. Na pierwszym laptopie instalacja przebiegla bez problemu i wszystko dziala jak nalezy. Na drugim natomiast nie...
Po podłączeniu modemu zinstalowało sterowniki oraz oprogramowanie z Playa, następnie zamknąłem Play online i odpalilem top_netinfo. Wszystko ustawiłem wg instrukcji, ale jest problem, bo program nie wykrywa modemu i nie moge sie polaczyc. Dodam,że wykrywa zasięg. Prubowałem ten modem włożyć do wszystkich portów usb i nic nie pomaga. Co robic? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpal play online i tam dodaj punkt dostępu po co ci tni, jeśli ci nie wykrywa modemu to idź do menadżera urządzeń zobacz czy są tam pozycje nieznane lub inne urządzenia i wykrzykniki obok nich jeśli są daj aktualizuj sterownik i wskaż lokalizacje najczęściej tam gdzie jest mobile partner/play online chyba c:\program files\play online

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Przekierowanie