Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: GoClever TAB A73 i logowanie do Skype
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
proszę o poradę jak zrobić w GoClever TAB A73, aby pamiętał login i hasło do Skype? Tak, żeby nie trzeba było wpisywać za każdym razem ;/
DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM
Temat kompletnie niezwiązany z Aero2 - skype w Androidzie normalnie zapamiętuje mi ustawienia Skype - dlaczego nie miałoby to działać z A73 - to nie wiem. Ktoś ma taki tablet i mógłby sprawdzić?
Sprawdziłem u siebie i wygląda to tak jak u jakuba, czyli android zapamietuje mi ustawienia
Po zalogowaniu się i wyłączeniu skypa i potem spowrotem włączeniu - jestem od razu zalogowany.
Po wylogowaniu , login się zapamiętuje i wystarczy wpisać hasło.

Dodatkowo jak wcisniesz ikonke od wylogowania się, to masz tam opcje do zaznaczenia "wylacz i zaloguj mnie przy uruchamianiu Skype'a" możesz jeszcze dodatkowo to zaznaczyć, może pomoże
Zadałem pytanie na prośbę proboszcza, który zaczął używać GoClever TAB A73 i system nie zapamiętuje mu loginu i hasła do Skype, no i trochę uciążliwe jest wpisywanie tego za każdym razem. Dziękuję za podpowiedź. Sprawdzę jak go zobaczę i dam znać.
Przekierowanie