Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131 z play i nowa karta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
posiadam najnowszą kartę aero2 którą odebrałem w sierpniu w salonie Sferii i na szczęście nie podlega ona wymianie. Niedawno też zakupiłem modem e3131 w Play za 129zł i byłem przygotowany na to że będę musiał kombinować z tym modemem wg instrukcji http://jdtech.pl/2011/08/aero2-na-czym-p...-e169.html aby uzyskać połączenie. Ku mojemu zdziwieniu modem po wprowadzeniu apn-u i reszty łączy się bez problemu i necik śmiga aż miło. Czy to na aplikacji playa czy przez topnetinfo bez żadnego problemu uzyskuje połączenie.
Ciekawi mnie to czy modemy są teraz lepszego sortu czy to może te nowe karty aero2 tak działają? Czy ma ktoś już podobne doświadczenia?

pozdrawiam
nie dublujemy wątków, dzięki za raport, przeczuwam, że to kwestia "najnowszej" karty
Oczywiście karty o numerach powyżej 111 tyś i z nowej serii nie mają już blokady TS11 starym, problematycznym wydaniu.
Przekierowanie