Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Czy komus deaktywowali karte w AERO 2 ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy komus deaktywowali karte w AERO 2 ?
Bo wszyscy pisza ze moga deaktywowac jezeli sie nie uzywa zgodnego modemu tzn. nie class 10 przynajmniej. Mam jeden modem ktory ma prawidlowa klase ale moj tablet nie obsluguje jeszcze Huawei E 3131 w zwiazku z czym jestem zmuszony korzystac z Huawei E 173 u-2 ktory laczy z Aero 2 ale wymogow klasy nie spelnia. Dlatego prosze sie wypowiedziec jezeli komus jest znany przypadek ze komus za to dezaktywowali karte. Bo kazdy tylko straszy ale konkretnie ze jemu to zrobili nikt nie podał. Bardzo prosze o powazne odpowiedzi. Pozdrawiam Krzysztof.
Nie było żadnego takiego przypadku, jednak zapis regulaminowy jest i może zostać użyty przez Aero2 - podejmując ryzyko trzeba mieć tego świadomość, dlatego ja wszędzie o tym wspominam przy okazji dyskusji o Aero2 i modemach <kat10.
Pojawi się pierwszy potwierdzony przypadek odłączenia (lub nawet samego ostrzeżenia) - wszyscy się o tym dowiedzą - już ja o to zadbam Smile
Dzieki jakubd czyli spokojnie korzystam z E 173 na tablecie .
Czytaj emaile od Aero2 i spokojnie bez nerwów.
Przekierowanie