Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Co to za BTS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co to jest za BTS, ponieważ nie mogę znaleźć tego na btssearch.

[attachment=287]
Nie wszystkie BTSy zostały "spisane z natury" przez fascynatów jeżdżących po nadajnikach - jeżeli masz możliwość, to po prostu zbierz informacje robiąc sobie wycieczkę wokół okolicznych nadajników Aero2 i przekaż (zgodnie z ich wymogami) dane do ich bazy.
Właśnie chciałem tak zrobić, ale nie wiem nawet w którym kierunku mam ten nadajnik, na mapie pozwoleń też mi nic nie pasuje do tego co odbieram na AK-20
Po prostu brak wiedzy Smile
AK-20 to urządzenie kierunkowe - wskazuje ci kierunek (gorzej ze zwrotem - czasem takie anteny odbierają także z tyłu) - jak omieciesz okolicę to ustalisz dokąd masz jechać Smile
No właśnie zwrot jest tutaj problemem Smile Jak widać poziom na screenie nie jest zbyt wielki, więc nadajnik jest dość daleko, a co najgorsze kierunek i zwrot wskazują poprawnie na domniemane BTSy Big Grin
Nadajnik w miejscowości Nowa Sarzyna
Kierunek by się zgadzał, odległość około 10km w lini prostej...
Cezary, można wiedzieć skąd masz takie informacje? W każdym razie dzięki wielkie.
Kontakty...
cezary napisał(a):Kontakty...
Cezary, ale nie mówisz o 230V? Big Grin
Przekierowanie