Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Problemy z PIN i PUK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skąd wziąć PUK-a do Huawei E3131 aby odblokować urządzenie?.
Coś, gdzieś kliknąłem, sam nie wiem gdzie i kiedy, w wyniku czego pojawił się w PLAY ONLINE komunikat żądający PIN-u. Sądząc, że chodzi o PIN do karty AERO2 wpisałem go trzykrotnie. I teraz jest komunikat "Odblokuj kod PIN" żądający aktualnego PUK-a dla ustawienia nowego PIN-u. Gdy wpisuje PUK karty Aero2 pojawia się komunikat, że „Ta metoda nie jest dozwolona w przypadku uprawnień procesu wybierania. Odblokuj PIN za pomocą interfejsu użytkownika WWAN.” Nie wiem co to znaczy. Sad
Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji, czy modem nadaje się do kosza?
Dodam jeszcze, że modem przedtem funkcjonował jak należy i łączył się z Aero2 po wpisaniu PIN-u karty Aero2.

szopen: podział wątku , zmiana tytułu i przeniesienie do właściwszego działu
PIN i PUK są związane TYLKO z kartą SIM. Nie ma czegoś takiego w odniesieniu do modemów.
Wyjmij kartę SIM i włóż do normalnego telefonu, sprawdź czy faktycznie żąda PIN/PUK. Wyłącz całkiem PIN na karcie Aero2, zanim sobie zablokujesz kartę na amen.
... wielkie dzięki jakubd ... zrobiłem ... odblokowałem ... wyłączyłem PIN ... dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Wystarczy trochę logicznie pomyśleć, wbrew pozorom to nie boli, tylko trochę męczy. Zrób tak, jak napisał Jakub, dasz radę, wierzymy w Ciebie. Smile
Generalnie nie wszyscy muszą wiedzieć co to PIN, PUK, SIM itd., ale niestety w tym przypadku jest to przydatne.
Potrzebuje pomocy. Zablokowalam pin na karcie aero 2 a wiec teraz prosza o kod puk tylko ze zgubilam i nie moge znalesc. Pomoze ktos? Da sie wogole cos z tym zrobic?
Napisz do operatora podając dane osobowe, i numer ICCID karty - pomogą.
Przekierowanie