Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Edimax LT6408n + Huawei E398 [OK]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam od wczoraj posiadam kartę dostępu do internetu z Aero2, oraz w/w router oraz modem z cyfrowego Polsatu. Na modemie po utworzeniu nowego profilu internet działa, pełen zasięg wszystko pięknie, jednak kiedy podłącze w/w modem do w/w routera pojawia się jedynie połączenie z wykrzyknikiem. Nie aktualizowałem frimware, nie grzebałem też nic głębiej przy routerze. Próbowałem również opcję "Szybka konfiguracja" lecz, problem dalej nie rozwiązany, jakie pomysły?
Obstawiam, że aktualnie dostępny firmware tego routera po prostu nie ma obsługi E3131s-2 - sprawdzę to, bo mam ten router na stanie.
to nie fajnie, bo raczej nowego frimware nie uzyskamy do tego urządzenia, a zmiana dla samego aero raczej nie jest dla optymalnym rozwiązaniem. Jakbyś był tak miły i sprawdził, ew. jakaś aktualizacja(nie aktualizowałem) frimware.
Trzeba mieć nadzieję, że Edimax jednak jakieś aktualizacje wypuści jeszcze.
szkoda, właśnie, czyli rozumiem, że nie działa? Cyfrowy polsat, internet LTE działa, a ma problem z tym aero^^ myślałem, że skoro obsługuje modem, to z routerem nie będzie problemuSmile
Edimax nie ma żadnego problemu z Aero2 (działa świetnie np. na E398). Edimax ma prawdopodobnie problem z Huawei E3131s-2.
Ja jeszcze testu nie zrobiłem Smile
zaraz, zaraz, ale przecież pytanie dotyczyło e398, Jakub jeśli masz te urządzenia pod ręką to podaj istotne informacje (m. in. FW routera)
Zaraz, właśnie, chyba ja przysnąłem. Ostatni firmware ze strony CP (i w ogóle routery edimaxa firmowane przez CP) zawsze miały obsługę E398, a cały komplet bez problemu działa z Aero2 po podaniu APN.
Nie wiem skąd ta pomroczność jasna.
Oki dzięki za odpowiedź, w takim razie się pobawie. Modem to E398, oczywiście działa z CP, problem jest z aero. Musze podać APN ręcznie, czego nie zrobiłem.
Przekierowanie