Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: AERO2 na Maca z systemem Lion 10.7 - proszę o pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś może mi doradzić jaki do tego będzie najlepszy modem, który ogarnie mi Aero2 na Macu w systemie Lion 10.7? Jestem dziewczyną i dla mnie to czarna magia :-(
Wszystkie ze sklepu jdtech.pl działają bez większych problemów z Aero2 w OSX - specjalnie dopilnowałem i sprawdziłem, jak działają z Mac OS X. Dodatkowo w Warszawie pomogę przy instalacji modemu i ustawieniu funkcji automatycznego wznawiania połączenia.
W kwestii modemów z innych źródeł - zwykle podana jest zgodność z OSX, jednak czasem producenci wyrzucają z modemu sterowniki do OSX, więc trzeba dopytywać.
Ciekawym rozwiązaniem może być też (ale to kwestia testów) E3131 w wersji HiLink. Dam znać, jak będę miał chwilę na testy.
Dziekuję za odp. Jestem z W-wy. A z jakimi kosztami powinnam się liczyć jeśli chodzi o instalację i automatyczne wznawianie połączenia? - jesli nie chce Pan pisać o kosztach na forum, to proszę o prywatną wiadomość.
http://jdtech.pl/sklep - tu są ceny modemów, a instalacja i konfiguracja jest już bezpłatna.
Po prostu lubię mieć pewność, że kolejna osoba bez problemu potrafi skorzystać z usługi bezpłatnej Aero2 i dokładnie rozumie jej ograniczenia. Przy okazji zawsze mogę pomóc w wyjaśnieniu wątpliwości i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
Ok, to będę zainteresowana, a jutro postaram się ustalić z Panem szczegóły. Dobranoc.
Pan administrator okazał się bardzo pomocny. Przede wszystkim nie trzeba było długo czekać na rzetelną odpowiedź, ekspresowy zakup modemu i profesjonalną pomoc w instalacji. Internet w Macu działa jak należy!
A ja cię cieszę z poznania tak ciekawej osoby i że mogłem być pomocny!
Przekierowanie