Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Planet WNRT-320GS [niezgodny z Aero2]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

czy komuś z Szanownych udało się zmusić do współpracy ten ruter z Aero2? Wg. mapy jestem 300 metrów od nadajnika, dioda 3G na ruterze sygnalizuje dostępne połączenie ale po wpisaniu poprawnych danych status pozostaje niezmieniony: 3G Disconected. Undecided

Pozdrawiam
http://www.planet.com.tw/en/product/prod...p?id=40994
wskazuje, że nie ma szans - UMTS band jest wymieniony tylko 2100 MHz, a potrzebne jest dodatkowo 900 MHz.
Ale dla pewności wyświetl listę dostępnych sieci komórkowych - jeżeli nie będzie Aero2/PL17/26017, to sprawa będzie oczywista.
Dziękuję za szybką odpowiedź. W jaki sposób mam wyświetlić tę listę? Bo jeśli chodzi o predefiniowane profile konfiguracji WAN-u to rzeczywiście, w przypadku Polski nie ma tam Aero2 są tylko najpopularniejsi operatorzy komórkowi. Sad
W żadnym modemie (poza Nokia 21M-02 od marca tego roku i oczywiście modemów z jdtech) nie ma wbudowanego profilu dla Aero2 - nawet w tych zgodnych.
Nie mam pojęcia, ale gdzieś na pewno jest opcja wyboru operatora, z którego usług chcemy korzystać i przy ustawieniu ręcznego wyboru pojawi się lista.
Przekierowanie