Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Samsung Galaxy Mini2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Wczoraj dostałem kartę Aero2 i nie mogę połączyć się z siecią przez SGM2. Przejrzałem już masę forów, kilkanaście wątków, kombinowałem, ustawiałem na różne sposoby i cały czas dostaje komunikat "Wybrana sieć (Aero2) jest niedostępna". Czy ktoś na tym telu. używa Aero2? Wiem, że na Modelu starszym da rade to podejrzewam, że tu też powinno się dać.

Mam ustawione APN, Włączony "Tryb sieci danych" i nic to nie daje.

Kiedy próbuje wyszukać automatycznie sieć. Wynajduje mi 2 x Aero 2, 2 x Play i T-Mobile. Ale po wybraniu Aero2, mieli jakieś 5min i wywala komunikat "Nie można się połączyć bla bla bla..."

PS.
Ciekawosta... Mimo, braku połączenie z siecią, pisząc ten tekst właśnie dostałem mail.Czy to może jest wina słabego zasięgu ? Nadajnika ? Raz łapie zasięg raz nie łapie ? Jednak kiedy dostałem tego maila komunikat o braku dostępu pojawiał się nadal a po wejściu do przeglądarki dostałe komunikat "brak dostępu do sieci".
FAQ Aero2,
http://jdtech.pl/2011/09/aero2-najczesci...tania.html
punkt III.4

W skrócie - tak ma być, to efekt blokady TS11. Po stworzeniu profilu Aero2 z APN "darmowy" będzie działało, ale zwykle siły sygnału nie zobaczysz, ręczna próba logowania się nie uda.
Dziękuje za szybką odpowiedź. Okazało się, że wszystko działa tylko pozostały wyskakujące komunikaty Smile
Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość wyłączenia komunikatów kiedy wchodze do przeglądarki internetowej. Dostaje dwa razy informację, że jest problem z połączaniem i do dopiero po tym, moge wejść do przeglądarki. I jak wywalić komunikat o błędzie dostępu do sieci Aero2 z górnego paska obok zegarka.
Użyj innej przeglądarki, np. dolphina, albo opery (albo chrome, jak masz firmware oparty na ICS).
Przekierowanie