Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Curve 10£ zwrotu przy wydanych 100£ na Amazon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do tego Curve daje 10% cashback, ale nie wiem na jaki Amazon... Hamerykański czy inne też.
brytyjski… i jak widać trzeba wydać minimum 100 funciaków
Curve napisał(a):This promotion is not sponsored by Amazon and there is no relationship between Curve and Amazon for the provision of cashback.

To be eligible, you need to spend £100 or more (or the equivalent in your local currency) at Amazon.com.

Eligible customers will receive their £10 cashback reward on their Curve Cash card on the 17th of December 2020.

Curve cashback limits differ by tier: Curve Blue (90 days on 3 selected retailers) Curve Black (Unlimited time on 3 retailers) and Curve Metal (Unlimited time on 6 retailers).

Curve retains the right to amend the terms of this promotion without any prior notice. Curve retains the right to hold, void, cancel, suspend, amend or withdraw the promotion payout at any date where it becomes necessary to do so, even after the promotion has ended.

Curve OS Limited registered address is 15-19 Bloomsbury Way, London, England,WC1A 2TH
The Curve Card and E-money is issued, pursuant to license by Mastercard International Inc., by Curve OS Limited (company No. 09523903) who are authorised in the UK by the Financial Conduct Authority to issue electronic money (firm reference number 900926). Mastercard® is a registered trademark of Mastercard International Incorporated. If you have any questions, check our FAQs. For discussions about this topic, check our Curve Community. If you have any further questions, tweet us at @askcurve

ponoć bez znaczenia którego amazonu to dotyczy, byleby łączna wartość transakcji w terminie 1-14.12.2020 przekraczała £100
https://community.curve.com/t/amazon-10-off/26475/16
szkoda, że wcześniej o tym nie przypomniałeś (chyba nawet mam podpiętą Curve, ale płacę Revo).
amazon.com to chyba USA
Tia i funty mają w hameryce Big Grin (oficjalne przekierowanie z mailingu Curve prowadzi do logowania w brytyjskim, gdybyś szukał maila po skrzynce to do mnie przyszedł koło południa drugiego, ale nie miałem czasu i zapomniałem o temacie).

No i 10% jest takie "oszukane" bo przy wydanych 100GBP to faktycznie 10GBP = 10% ale przy wydanych 500GBP to już tylko 2% Big Grin (jakkolwiek 100GBP to MWZ dla uzyskania wirtualnych 1000C, za które można będzie kupić 10GBP)

W końcu regulamin znalazłem
https://www.curve.com/en-gb/legal/amazon...ion-terms/
@Ekonomista
Mogę podziękować za przypomnienie - skorzystałem z płatności Curve przy doładowaniu konta na AMZ DE.
Oczywiście gdybym miał sobie podnosić ciśnienie w razie braku naliczenia promocyjnych punktów (tzw. Curve Cash tu w wysokości 1000CC, gdzie 1CC przelicza się na 0,01GBP), to bym to odpuścił (Curve wręcz słynie z niedotrzymywania warunków własnych promocji, a w regulaminach zawsze umieszcza punkt umożliwiający im w dowolnym momencie zrezygnowanie z naliczenia).
Tym razem też nie było za wesoło - oczywiście nic się nie naliczyło w regulaminowym terminie, a na złożoną reklamację brak reakcji (zwykle po prostu odpowiadali odmownie w kwestiach związanych z ich szemranymi promocjami), dopiero gdy nasmarowałem negatywną recenzję w Sklepie Google Play to znalazły się moce przerobowe na rozpatrzenie reklamacji (jakoś nie wierzę w zupełny przypadek - najpierw otrzymałem tzw. odpowiedź developera, a dopiero później odpowiedź na reklamację).

Jakkolwiek finał pozytywny - punkty naliczone (i już sobie je wypłaciłem - akurat minimalna kwota wymiany to 10GBP o ile się coś nie zmieniło w tej kwestii).

Aby oddać sprawiedliwość, fizyczna karta Curve przydała mi się parę razy na wyjazdach zagranicznych, gdy akurat z Revolutem miałem problemy (czyli ponad rok temu, bo od samego początku Covid'a kiszę się w domu).
Przekierowanie