Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Zamowienie - Przekaz pocztowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc ;p Zastanawia mnie jedna rzecz. Ogolnie we wszystkich poradnikach jak zamowic karte Aero2 jest mowa o internetowych przelewach i zeby potem druknac potwierdzenie przelewu.

Ale ja np chce pojsc na poczte i zrobic przekaz pocztowy na konto, to czy wtedy bede mial z tych dwoch przelewow tez jakies tam potwierdzenia? I jesli tak, to tamte potwierdzenia tez moze wyslac do Aero2 czy to moga byc tylko internetowe przelewy?
jak wpłacisz na poczcie to będziesz miał potwierdzenia pocztowych przekazów na konto (równoprawne z potwierdzeniem przelewu) nigdy tego nie robiłeś?
Raz w zyciu robilem pocztowy przekaz jakies 2 lata temu, poprostu nie pamietam... dzieki za odp Big Grin o to mi wlasnie chodzilo Tongue
To co chcesz zrobić to jest po prostu wpłata na konto za pomocą Poczty Polskiej. Potwierdzenie oczywiście dostaniesz (firmowy druczek Poczty Polskiej składa się z oryginału i 1 albo 2 kopii - druk samokopiujący).

Natomiast przekaz pocztowy to jest przesłanie pieniędzy na adres z wypłatą przez listonosza w miejscu doręczenia - takiej formy płatności Aero2 nie przyjmuje.
Przekierowanie