Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Głośnik przenośny do smartfona
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebny jest kawałek zewnętrznego głośnika, który można by podłączyć do smartfona via bluetooth. Znajdzie się coś dobrego na rynku tak do 100 zł? Big Grin
Gdybyś kupował w sklepie stacjonarnym bierz w/g wagi ;P

Z tego co słyszałem osobiście (a nie jestem fanem głośniczków tego rodzaju) w tym przedziale cenowym prostokątny blaszany Mi wydaje się sensowny, ale jeśli masz jakiś przyzwoity telefon (zwykle na qualcommie) to może warto poszukać czegoś z obsługą apt-x (nie wiem czy do znalezienia <100zł), generalnie takie rzeczy trzeba kupować pod swój gust, czyli najlepiej posłuchać takiego sprzętu u kogoś, bo np. JBL GO+ którym zachwycają się znajomi studenci ma chyba tylko jedną zaletę - jest dość głośny i ma nadruk znanej marki mimo że jest tani (mi brzmieniowo nie odpowiada).

Powiem może inaczej - raz mnie pozytywnie zaskoczyło brzmienie sprzętu tego rodzaju, ale przekracza on twój budżet parokrotnie.
Podobny, ale to chyba inny model.
Przekierowanie