Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Darmowe allegro smart i empik premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dwie wymienione w temacie firmy wprowadziły promocje w czasie koronawirusa
1. Allegro proponuje darmowe allegro smart przez okres 1 miesiąca :
Cytat:Od teraz, do 18 kwietnia, każdy użytkownik Allegro będzie mógł korzystać z darmowej dostawy w ramach usługi Allegro Smart, nawet jeżeli do tej pory z niej nie korzystali. Allegro chce w ten sposób wesprzeć osoby, które chcą pozostać w domach i nie chcą z tego powodu ponosić dodatkowych kosztów.
Cytat:W związku z obecną sytuacją w kraju i apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności, postanowiliśmy uruchomić darmowe dostawy Allegro Smart! dla wszystkich na miesiąc.
W związku z tym włączymy Ci dodatkowy miesiąc usługi całkowicie bezpłatnie.
https://allegro.pl/smart/za-darmo

2. Empik z kolei proponuje darmowe konto empik premium na 60 dni;

Cytat:Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: http://www.empik.com/czas-w-domu. Następnie należy wpisać adres e-mail, by aktywować Empik Premium. Na ekranie wyświetli nam się wówczas specjalny kod. Należy go wpisać na stronie empik.com/premium/kupon. Osoby, które boją się, że po 60 dniach będą musiały zapłacić za kolejne miesiące aktywacji, uspokajamy. - Klienci w każdej chwili mogą zrezygnować z usługi. Co więcej, w przypadku zbliżania się do końca bezpłatnego okresu, klient otrzyma maila z informacją o możliwości przedłużenia. Jeśli nie zdecyduje się na to, usługa samoczynnie wygaśnie - poinformowała Nowości Agata Wolny z Biura prasowego Empik.
http://www.empik.com/czas-w-domu
Ciekawe czy tym użytkownikom, którzy zapłacili wcześniej przedłużą smarta o ten dodatkowy miesiąc.
edit: słowo klucz: "dodatkowy" Tongue
ja mam kupiony na rok bardziej sie oplaca niz co miesiąc.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Ja dostałem dziś wiadomość, że automatycznie mi włączą ten darmowy miesiąc, bo akurat mam opłaconego smarta do dziś i odłączoną kartę, więc jutro powinien być już nieaktywny - zobaczymy czy włączą automatycznie. Choć z uwagi na to, że kupuję smarta miesięcznie i z przerwami to wolałbym samemu go sobie uruchomić wtedy, gdy będę potrzebował.
Natomiast dla abonamentów rocznych nie sądzę, że przedłużą o ten miesiąc.
Wracając jeszcze do empik - warto sobie ten pakiet włączyć, bo to nie tylko darmowa dostawa, ale nawet jak się nic nie kupuje to jest 0 zł za pakiet 11 tysięcy e-booków i audiobooków Empik Go.
tps4 napisał(a):Natomiast dla abonamentów rocznych nie sądzę, że przedłużą o ten miesiąc.
To by była segregacja klientów na lepszych i gorszych, pisałem, że słowem kluczowym jest "dodatkowy" i się sprawdziło (mam opłaconą wersję roczną i się przedłużyła właśnie o miesiąc).

Fajnie, że uściśliłeś kwestię empiku, bo darmowa dostawa to mi psu na budę, ale może zobaczę co jest warty ten empik go:
https://play.google.com/store/apps/detai...ik.empikgo
https://itunes.apple.com/pl/app/empikgo/id1291830373

Regulamin promocji empik premium (regulaminu empik premium nie da się wyświetlić w momencie płacenia kuponem, więc zaryzykowałem w ciemno mając konto bez podpiętej karty płatniczej)
https://slimak.empik.com/regulaminy/regu...0316_3.pdf
Tak przy okazji powiem, że allegro smart to zawsze jak odłączam kartę i kończy się abonament roczny albo miesięczny to zalewają mnie co prawda powiadomieniami o końcu abonamentu już wcześniej i później, ale zawsze jeszcze 2 tygodnie jest za darmo. Dopiero jakoś po tygodniu od terminu końca przychodzi e-mail o tym ,że za tydzień jakoś wyłączą i rzeczywiście tak wyłączają. Wcześniej (po paru dniach po terminie) dostaję nawet SMS'a, że wyłączyli, ale jest działający.
Hmm być może, jeszcze nigdy Smart mi się nie skończył, ale mam też wyłączone wszelkie zgody marketingowe (i nie mam podłączonej karty).

Sam tak robię z Prime na AMZ (bo w sumie dla mieszkających w PL te korzyści, które daje są praktycznie zerowe - więc lecę tylko na okresach próbnych).
Ekonomista napisał(a):Tak przy okazji powiem, że allegro smart to zawsze jak odłączam kartę i kończy się abonament roczny albo miesięczny to zalewają mnie co prawda powiadomieniami o końcu abonamentu już wcześniej i później, ale zawsze jeszcze 2 tygodnie jest za darmo.
Ciekawe, bo mam podobnie i zawsze też odłączam kartę ale te przypomnienia przysyłają jak jeszcze mam smart opłacony i jest 2 tygodnie do końca, po czym w dniu końca okresu miesięcznego wyłączają smarta.
Przedłużyli darmowego smarta o kolejny miesiąc.
O jeszcze jeden?
Tak. Jeszcze jeden dla tych co mieli wcześniej darmowy (czyli drugi) oraz jest dla wszystkich nadal oferta bezpłatnego na miesiąc jeśli nie uruchamiał.
(18-04-2020 10:03)tps4 napisał(a): [ -> ]Tak. Jeszcze jeden dla tych co mieli wcześniej darmowy (czyli drugi) oraz jest dla wszystkich nadal oferta bezpłatnego na miesiąc jeśli nie uruchamiał.
tak roczny jest przedłużony o.kolejny.miesiąc.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Dobra wiadomość - jest kolejny już trzeci miesiąc gratisowy allegro smart.
Przekierowanie