Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Sensowna oferta, a promocje.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Edit. mod. Wątek powstały z podzielenia wątku o "promocjach meczowych" orange.
Jakby na 3 lata dali te 10 GB to miałoby sens włożyć kartę do telefonu dualsim. Mam 50 GB/m-c jako domowy w routerze, korzystam na wszystkich urządzeniach, ściągam filmy, oglądam online na różnych usługach i co?
Odp.: Zostaje mi 25 GB na koniec m-ca.
Nie no, oczywiście, to tylko chwyt marketingowy, bo mogą i dać nawet 1TB i jest to nie do zużycia przez 3 dni (nawet nie wiem jak by nie kombinując).
Będąc "na grunwaldzie" i tak korzystam z tych pseudopromocji, choć ekonomicznie nie ma to żadnego uzasadnienia.

Jeśli chcesz bardzo mało, a na długo to wciąż w Playu jest odpowiednia do tego taryfa (odNowa), chociaż net w niej zupełnie się nie opłaca (1GB za 4-5zł).
No mam w wRodzinie pakiet (rozmowy nolimit + sms nolimit + 10 GB/60 dni) za 30 zł i chociaż może nawet 1 GB nie zużyję to i tak nie ma nic tańszego, bo zakładam, że rozmowy potrzebuję, a sms'ów kilka choćby, a czasem kilkadziesią wysyłam. Można by kombinować z a2mobile do rozmów + Play OdNowa do internetu i sms'ów i by wyszło na to samo, a tłumaczyć każdemu, że mam inny nr do wiadomości...
A2mobile podniósł ceny pakietów. Już rozmowy są po 12,90 zł, więc już nic nie przebije w żaden sposób wRodzinie, dopóki nie podniosą cen, jeśli chodzi o moje potrzeby.
Średnie 15zł/m-c "za wszystko" w telefonie jest całkiem do przyjęcia w przypadku modelu użytku bazującym głównie na rozmowach.

PS Tak dla uświadomienia na co można zużyć 10GB w kilka dni - przy okazji "meczowej" promocji w oranżadzie (przez kilka dni można było mieć łącznie 13GB, ale tylko do wczoraj, bo w tej promocji niewykorzystana pula przepada) zrobiłem "sesję aktualizacji aplikacji" na 4 urządzeniach (2 tablety + 2 smartfony, każdy z nich ma zainstalowane po kilkadziesiąt-kilkaset aplikacji, oczywiście nie wszystkie wymagały aktualizacji, jakkolwiek rekordowy telefon, na którym mam "śmietnik testowy" zaktualizował przy tej okazji 166 apek Tongue) i ponad 10GB "rozeszło się po kościach", a warto pamiętać, że pliki ze sklepu play (jak również innych repozytoriów softu, w sumie raczej nie ważne na jaki system) nie podlegają cache'owaniu.
Przekierowanie