Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3131s-2 z Playa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
czy każdy modem Huawei E3131 z Playa to wersja s-2? Czy są może jakieś odmiany? Czy mogę spokojnie iść do salonu i poprosić taki model?
każdy egzemplarz tego modelu (z Playa oczywiście)
Ja chyba mam tylko E3131 bez -s2 (po otwarciu obudowy, gdzie powinienem mieć napisane E3131-s2, jest E3131). Ale oczywiście z Aero2 działa.
Byłem dzisiaj w salonie Playa i babka powiedziała, że mają tylko wersję s-1. Teraz zgłupiałem. Nie wiem czy domyślili się, że chce korzystać z innej sieci i po prostu nie palą się przez to do sprzedaży czy rzeczywiście to jest coś innego. Wydawać te 130 zł na próżno mi się nie widzi. Co myślicie? Chyba że jest to po prostu wersja jak napisał kolega wyżej, bez żadnego oznaczenia.
To zapytaj się czy możesz pudełko zobaczyć Wink
Na pudełku nie ma informacji o wersji, jest za to lista częstotliwości.
"A baba jezd gópia i ma muchi międzi ziębami" - Play nie sprzedaje żadnej innej wersji E3131, niż s-2.
@Tomo - niech wyjmie modem z pudełka, pod klapką jest jego wersja.
Na to mało który salon pozwoli. Ale to jedyna 100% metoda.
Zaryzykowałem i kupiłem, nie chcieli otworzyć Wink Faktycznie modem nie ma w żadnym miejscu "s-2", ale działa z Aero bez problemów (oczywiście poza zmianą konfiguracji w topnetinfo). Dziękować za odpowiedzi.
lupa i zajrzyj pod klapkę, jeśli mnie pamięć nie myli (niestety nie mieszkam sam i nie wiem gdzie jest modem Wink ) nadruk jest szary na szarym plastiku (w E3131)
Rzeczywiście, zwracam honor.

Co prawda lupy nie trzeba, ale kartę SIM wyjąć już tak -- pod nią jest E3131s-2.
Przekierowanie