Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Rozdzielczość YT, a bitrate i jakość dźwięku.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
szopen napisał(a):jednak jestem naprawdę stary

Napisałbym "Witaj w klubie", ale chyba jednak jest różnica... Tongue
Jak ja ogladąc przywracanie do życia Teletype model 19 czy AGC jakoś nie mam problemu. Ale obowiązuje prosta zasada: oglądaj to co lubisz, nie musisz wszystkiego.
Choć jak na urodziny dostałem wymarzony zegar Nixie z lampami z 1977 to też się poczułem staro, ale poprawiłem klawiaturą mechaniczną RGB LED z wymiennymi przełącznikami Smile
(08-04-2019 23:19)szopen napisał(a): [ -> ]dzięki, jakoś znajomo z gęby wyglądał, chyba go kojarzę z TV
a ponadto dzisiejsze wątki uświadomiły mi, że jednak jestem naprawdę stary Tongue

Nigdy pyty nie oglądałeś? Big Grin
no chyba bym nie pytał Big Grin
Pytę widziałem, ale nie mój typ rozrywki Smile Ale jak się ludzie lubią brechtać z robienia sobie jaj w tym stylu to spoko. Póki nie wkurwia rozmówców udając dziennikarza, bo to jest tylko jajczarstwo nie zawsze w dobrym stylu, a jak widziałem nie zawsze też śmieszne.
No stara pyta się rozpadła, tam trochę niektórzy przeginali. Teraz w zasadzie to Jaok założył nową i tam już po prostu gadają z ludźmi, a przynajmniej próbują, bo co ci ludzie nie są zbytnio chętni rozmawiać. Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie