Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei 3131 Hlink, wszystko ok ale connection failed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Proszę o pomoc, kiedys modem normalnie dzialal z karta aero2 , wyjalem po czasie , dioda swieci na niebiesko, profil ustawiony darmowy, zasieg pelny a wyskakuje connection failed invalid profile cos takiego, utopilem tel i zostalem bez internetu Prosze o pomoc ! Pozdrawiam
Objaw masz podobny do masowego problemu, który występował w hilinkach z niezgodnym GUI z firmware (import walizkowy ze wschodu)
dodatkowo użyj dowolnego innego sprzętu niż ten modemem w celu wykluczenia awarii karty SIM

możesz też użyć karty SIM innego operatora by potwierdzić problem z modemem
Tak, z łotwy kupowalem czy skads z tego co pamietam, mozna to jakos naprawic ? raczej to bedzie to Wiec bezsensu inna karte sprawdzac Tak to jest sie pokusic na cene
Masz dwie opcje, żadna prosta.
1. Skonwertować modem na wersję tradycyjną i używać z użyciem aplikacji (reflash na firmware nie-hilinkowego E3131 - uwaga na właściwą wersję, bo tego było 3 modele: s-2, h-2 oraz i-2)
2. Sformatować flash w wyszukaniem uszkodzonych sektorów pamięci flash i wgrać firmware. To już coś, czego z tym modelem nie ćwiczyłem, ale powinno się dać.
Dzieki chłopaki za pomoc! Nie bede sie w to bawil nie mam czasu ani checi za trudne jak dla mnie Wole juz kupic jakis odpowiedni uzywany modem kupic Dzieki wielkie za pomoc i chec pomocy! doceniam ze objasniliscie mi sprawe w czym rzecz polega bo wczesniej na nim wszystko dzialalo Dzieki zdrowia i powodzenia!
Przekierowanie