Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: 5 zł rabat przy płaceniu blikiem za pobranie w paczkomatach InPost też free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w tytule. Mimo, że na stronie promocji https://blikmobile.pl/lp/BLIK-w-Paczkomacie/
nie ma nic o tym, to sam zapłaciłem 5 zł mniej mimo, że w cenie pobrania był tylko towar. Nic nie trzeba robić, tylko wybrać przesyłkę do paczkomatu InPost za pobraniem i zamiast kartą (tylko taka opcja była do niedawna jeśli chciało się zapłacić bezpośrednio w paczkomacie) wybieramy płatność Blik i dokonując jej mamy 5zł tańsze zamówienie.

Ps. Tym zamówieniem osiągnąłem chyba rekord liczby różnych promocji przy jednym zamówieniu: Zamówiłem kawy (jedna za pół ceny, druga jakoś tańsza we większym opakowaniu (tylko ten gatunek), trzecia gratis), promka na darmową dostawę, konkurs na fakturę, cashback ponad 10 % i jeszcze taki prezent na koniec... Tongue
Normalnie Black Friday. Choć tego nie rozumiem:
Ekonomista napisał(a):promka na darmową dostawę
a jednocześnie:
Ekonomista napisał(a):zapłaciłem 5 zł mniej
Bo w sklepie była promocja na darmową dostawę i jeszcze 5 zł opuścił mi Blik.
Przekierowanie