Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Curve
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pojawiła się chyba alternatywa dla revolut, chociaż twórcom nie na tym zależało.

Curve to nic innego jak agregator kart, działający podobnie do revoluta. Możemy kilka kart płatniczych podpiąć do swojej jednej.

Dodatkowo oferuje też wymianę waluty jak revolut. Czy jest korzystnie? Nie sprawdzałem.

Za to jest dobra cebula, przy kodzie EFHJB dostajemy 5 funtów na start. Czyli 25 zł za samo dostanie i korzystanie z karty.

Więcej tutaj: https://dailyweb.pl/zamowilem-sobie-curv...tkie-inne/
Z tymi kodami, to jest tak, że każdy user dostaje własny kod po zarejestrowaniu konta. I później jak ten kod ktoś inny wykorzysta przy rejestracji, to obaj dostajecie 5 funtów, więc lepiej uważać czyje kody się przesyła dalej. Big Grin Problem w tym, że Polski i tak nie ma na liście. :]

Np. tutaj jest niby mój link:
https://www.imaginecurve.com/?referralCode=
i na końcu linka należy wkleić
EFHJB
(nie podajemy tego typu linków bezpośrednio)

I tam trzeba najwyraźniej pobrać appkę podając numer telefonu a Polski brak . Jak się zarejestrujesz bezpośrednio z aplikacji, to nikt nic nie dostaje. :]
To dziwne, bo aplikacja prosiła mnie o wpisanie kodu podczas rejestracji... kod zamieniłem w pierwszym poście.
Po co to? Dla 5£ ? Tongue
(07-10-2018 14:36)grzech1991 napisał(a): [ -> ]To dziwne, bo aplikacja prosiła mnie o wpisanie kodu podczas rejestracji...

I dostałeś kasę. Mi nic nie wyskoczyło i nikt nic nie dał. Big Grin

(07-10-2018 14:48)Ekonomista napisał(a): [ -> ]Po co to? Dla 5£ ? Tongue

No jak się ktoś zarejestruje na twój kod i będzie tego kogoś np. 1000 osób, to wtedy każda z tych osób dostanie po 5 funtów ale ty dostaniesz 5K funtów. Big Grin
Jest niby jakieś 500 w ich walucie. Ale co to jest i co znaczy, nie mam pojęcia...
grzech1991 napisał(a):Jest niby jakieś 500 w ich walucie. Ale co to jest i co znaczy, nie mam pojęcia...

Te 500 to są punkty wymienne na 5 funtów jako zasilenie karty prepaid Curve Reward, z której można zapłacić czy zasilić inna elektroniczna portmonetkę. 5 funtów będzie przewalutowane na PLN i pobrane 1% prowizji.

Zarejestrowałem się używając kodu @Morfika, a mój kod to - B8YRX
Kod można wpisać przy rejestracji w polu "Have a referral/Promo code?"
[attachment=2834]
[attachment=2835]
[attachment=2836]

Uwaga, bez dodania poprawnego jakiegokolwiek kodu nikt nie zarabia, również zakładający konto.

/dodany cytat, usunięty dubel
Nic nie mówię, ale ja za podejrzenie o reflinka prawie bana dostałem. Teraz tak oficjalnie wstawiacie reflinki??? Nie ogarniam zasad na tym forum.

Co prawda rozdzielony tekstem
morfik napisał(a):i na końcu linka należy wkleić
Ale nadal jest możliwość czerpania zysku.
Ok. Edytowałem swojego powyższego posta. Ref był faktycznie w czystej postaci, a wstydliwie powiem, ze nawet go nie sprawdziłem.
Jeśli admin, czy moderator (inny) uzna, że nawet tak nie wolno jak moderator powyzej to trudno.
Ja stoję na stanowisku, ze skoro jest akcja promocyjna i goście zza granicy dają wszystkim w tym Polakom możliwość dodatkowego zarobku, to czemu dawać zarabiać komuś nieznajomemu z jakiegoś innrgo bloga, który i tak zarabia już dużo. Wolę dać zarobić bez żadnych zobowiązań komuś znajomemu z forum. Nikt inny na tym nie traci.
Też tak uważam, ale @szopen grozi "dożywotnim banem" , więc dziwię się, że teraz inni moderatorzy wstawiają reflinki z tą tylko małą różnicą, że podają kod osobno. Przydałby się regulamin na tym forum. Wtedy możnaby się odnieść za każdym razem do jednolitych zasad.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie