Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HP un2420 w EliteBook 8540p - nie działa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ciągle nie mogę połączyć się do Aero2 w moim lapku, Connection Manager sieć znajduje szybko, mam wszystkie kreski (tereny Katowic, Sosnowca), ale adres IP klienta: niedostępne; co kilka chwil połączenie jest wyszukiwane na nowo. Czasem też miałem wrażenie jakby na ułamek sekundy te IP znalazł. Oczywiście dodam, że internet dla sim innych operatorów śmiga wzorowo. Win7 Pro 64bit, sim Aero2 nabyta w salonie sferii w czerwcu.
Próbowałem zmieniać wersje CM, bez zmian.
Na moim HP 5101 z dokładnie tym modułem GSM łączę się z pewnymi oporami (czasem się HP CM przywiesza, czasem nie łączy, a czasem się całkiem zawiesza), ale jednak zwykle się udaje połączyć.
Jednak do różnych modeli są różne wersji CMa i stąd pewnie problemy.
a jakiej wersji CM używasz?
Na moim HP 5101 jest teraz 3.0.0.184 - ze strony sterowników HP dla mojego modelu.
Udało się w wersji 3.3.1.19, ważne by stworzyć nowy profil i ręcznie ustawić wybór sieci na aero2 oraz APN na "darmowy".
Oooo, sprawdzę jak ta nowa wersja radzi sobie z Aero2 w wolnej chwili.
Przekierowanie