Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Kończy się darmowe LTE w RBM?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ja ładowałem dzień przed zawsze albo w ostatni Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tak samo
no podziwiam, macie cohones Big Grin
Ja nie ładowałem jakiejś karty Play i po paru miesiącach po ważności wychodzących jeszcze były złotówki, aż ją wyłączyli na amen. Najlepsze, że na tej karcie był pakiet darmowe noce (czy zwał jak chciał ) przez parę miesięcy po ostatnim jego uruchomieniu, a pakiet oczywiście miesięczny normalnie. Kiedyś ktoś znalazł kartę Plusa (chyba to jeszcze Simplus) po paru latach i jeszcze były SMS-y.
tia, nie ładowałem karty RBM I (tej ze 150 dniami ważności przy doładowaniu 50zł i jak była potrzebna to nadała się jedynie do kubła)
No różnie bywa, ale ładowanie wcześniej niż te 24 godziny na które ma zadziałać doładowanie, chyba nie ma sensu.
Szkoda, bo to było śmiesznie tanie i dobrze się na tym jechało; teraz trzeba będzie zacisnąć pasa.
A tak nawiasem mówiąc to pracownicy Playa mogliby się nauczyć po polsku pisać...
Czyli już pozamiatane? Ten blog to oficjalny?
Tak, to oficjal. Lipa, bez neta zostanę Big Grin
(20-09-2018 12:16)morfik napisał(a): [ -> ]Tak, to oficjal. Lipa, bez neta zostanę Big Grin

Czemu? Jest jeszcze Aero2. Jak można zapomnieć na tym forum? Tongue
Poza tym dopiero w listopadzie pokończą się DIL'e, a potem jeszcze parę miesięcy po 40 zł ze zgromadzonych złotówek i przenosiny do faktu, tylko nie wiem czy wielokrotnie można kodami? Sam gdybym nie szastał na różne sposoby to przez 600 dni uzbierało by się 300 zł z doładowań. Siedem miesięcy by było po 40zł. W tym Siema na kartę PL jest RWK za 5zł praktycznie, nie wiem tylko czy w tej taryfie będzie zapowiadany pakiet 100 GB/40 zł? Czas chyba na wątek w stylu "Jeśli nie DIL to co?"...

Już mnie z resztą UPC kusi ostatnio światłowodem 500 Mbps + dvb-c ponad 100 kanałów za 80 zł.
Ja nie wiem jak ja będę YT w 420p oglądał na aero. Big Grin

No ja mam kasy na rok ale to nic nie zmienia w tej kwestii, bo ja serio myślałem, że do momentu końca DIL coś się na tym zadupiu, co mieszam, zmieni. Minęły 3 lata i nic... Chyba muszę się przeprowadzić.... Big Grin
Pewnie co oszczędniejszy, lecz wymagający/używający mieszkańcy Polski będący poza zasięgiem światłowodu zaczną masowo testować abonament w T-Mobile bez jakiegokolwiek limitu, za zdaje się około 50 zł/mc.

morfik napisał(a):myślałem, że do momentu końca DIL coś się na tym zadupiu, co mieszam, zmieni.
T-Mobile LTE nie masz zasięgu?
Nie mam pojęcia. Big Grin
...." nielimitowany Internet LTE za darmo (aktywacja możliwa do 31.10.2018)"..... czyli jeszcze do końca listopada można się pobujać na play i w międzyczasie trza myśleć co dalej
No niestety akcja Dużo Internetu Lubię Tongue się kończy właśnie wtedy. Pozostaje przejść na nowszą taryfę i jeszcze wykorzystać złocisze do końca, co może trwać nawet latami, jeśli ktoś gromadził od dawna.
Czy majac zgromadzone srodki z DILa na karcie mozna bedzie aktywowac pakiet 100Gb nie zmieniajac taryfy?
wojbig napisał(a):Czy majac zgromadzone srodki z DILa na karcie mozna bedzie aktywowac pakiet 100Gb nie zmieniajac taryfy?
przecież nie ma takiego pakietu w RBM5…

no chyba, że pytasz o gigabity, a nie gigabajty (żart, ale dbajmy o jednostki!)
Nawet gdyby był ten pakiet w RBM5 to jednak trzeba by doładowywać, a w jednej z nowych taryf nie, więc można wykorzystać do końca kasę doładowujac 5 zł/rok lub ewentualnie trochę więcej, żeby dokładnie wykorzystać kasę na pakiety (np. masz 190 zł to doładujesz za 10 zł, aby wyszło na 5 pakietów po 40 zł).

Ps. @szopen i inni : też wam szwankuje aplikacja play24? Dane z 20.09 i w nic nie można wejść.
Czyli najlepiej będzie przejsc do nowej taryfy tam gdzie jest RWK i tam wykorzystać kasę zgromadzona na kocie na pakiety po 40/msc.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie