Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Płynność filmów na komputerze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Powiedzmy jedno - brak urządzeń w Menedżerze Urządzeń to nie jest normalne zjawisko. Ja nie spotkałem się z tym nigdy - nawet w trybie awaryjnym zawsze jest tutaj pełna lista.
(23-07-2018 11:00)Ekonomista napisał(a): [ -> ]Wszystko pięknie, ale Szopen radził zainstalować system od nowa i sugeruje, że to wina aktywatora. Więc te sterowniki mogę teraz tylko z ciekawości zainstalować. Swoją drogą na stronie AMD zdaje się był tylko CCC, a nie same sterowniki, z innych stron chyba się bałem pobierać i instalować. Nie raz naciąłem się na wirusa, raz to takiego, że dostałem "oczoprącia" jak zobaczyłem co się dzieje.
To w czasie instalacji pakietu sterowników wybierasz, jak dobrze pamiętam pobiera się pełny pakiet instalacyjny, ale na etapie konfiguracji instalacji, nie-wybierasz CCC.
Dokładnie, w nvidii i amd wybierasz co ma być instalowane w kreatorze.
Przeskanowałem[attachment=2796], ale w menedżerze urządzeń nadal pusto. Komputer śmiga i teraz nie wiem czy przejmować się menedżerem. Na razie do tego co potrzebuję mi wystarcza, a za parę miesięcy być może uzyskam licencję na windowsa.
Z pustym Menadżerem urządzeń możesz pokombinować na różne sposoby, jakie podpowiadają linki u wujka Google Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie