Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nju z rachunkiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie troche oświecić. Min. Oplata to 9PLN jak bede korzystać tylko z neta to będzie 29PLN czy mniej bo sam nie wiem jak to licza, interesuje mnie tylko net na roaming, rozmowy mam gdzieś.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
a to nie mają regulaminów ani cennika?

nie mam bladego pojęcia jaki masz plan taryfowy, ale najważniejszy cennik to ten:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regul...1_2018.pdf
Szopen
Pytam userow nju , wiesz ze belkot cennikowy/marketingowy, czesto nijak sie ma do rzeczywistości.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Bełkot regulaminowy zawsze ma 100% odzwierciedlenie w rzeczywistości Tongue (szczególnie w wypadku reklamacji) jedynie w systemie bilingowym bywają dziury.

Zajrzyj do pliku, bo się zdziwisz jak wygląda RLAH obwarowany FUP (pakiet roamingowy to koło 1-1,5 GB, po jego przekroczeniu koszt 1GB to bodajże 40zł, a w przypadku notorycznego korzystania za granicą wszystko jest płatne i to wcale niemało)

whiteindian

Korzystam z nju od dwóch lat, nie mam nic do zarzucenia.
whiteindian napisał(a):Korzystam z nju od dwóch lat, nie mam nic do zarzucenia.
korzystałeś intensywnie za granicą?
Coś mnie tu wincyj pokazuje pakietu internetowego w roamingu niż był jeszcze niedawno i mam w papierach (było 1,87 GB). Czyżby dawali teraz więcej? Nowy regulamin/cennik? Niby jest regulamin od 13.12.2017, ale tam nie ma nic o tym pakiecie. Są 3 różne teraz cenniki na stronie. Na mejla przynajmniej nic nie dostałem.
Edit: Mnie dotyczy ten dla umów zawartych do 11.12.2018 i jest teraz rzeczywiście 2,43 GB.
Oferta na stronie też jest już 2,43 GB. Nic tylko się cieszyć. Tongue

Niemal 30% więcej tego roamingu... żeby jeszcze tak zwiększyli pakiet krajowy albo lejek chociaż do 10 Mbps. Tongue

whiteindian

Tez mam.
Ale przydałoby się żeby za lojalnośc podstawowy zwiększyli do 300GB.
szopen napisał(a):whiteindian napisał(a):
Korzystam z nju od dwóch lat, nie mam nic do zarzucenia.

korzystałeś intensywnie za granicą?

Podbijam pytanie.

whiteindian

Nie.
Mnie by interesował od nich dołącyć do rachunku internet, jeszcze telefon, ale czy się opłaca?
Przekierowanie