Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Asus Ac51u vs Assus 750u
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest jakaś różnica? Powiedziano mi, ze to jest to samo ....
Czy na obu zadzaiała Huawei E3372?
Powinieneś pytać w jakimś bardziej oficjalnym miejscu (wsparcie producenta/oficjalny dystrybutor)

Moim zdaniem:
RT-AC750U jest przeznaczony na rynek kanadyjski, więc raczej nie powinien być sprzedawany u nas
RT-AC51U występuje m.in. w wersji europejskiej, więc możesz kupować w ciemno

sprzętowo wydają się być identyczne (jakkolwiek mogą być różnice choćby w akcesoriach)
soft do nich ma nawet te same sumy kontrolne, więc zbiór wspieranych modemów raczej jest identyczny
@@Maciek@@ napisał(a):Czy na obu zadzaiała Huawei E3372?
Na pewno to mogę powiedzieć, że na Asus RT-AC51U działa Huawei E3372h-153 w wersji hi-link i to na oryginalnym sofcie Asusa, ale jakiś czas miałem problem z powolnym otwieraniem stron www z internetu, który sam minął.
To ja Ci dam odpowiedz, ze no hi-link tez działaja Smile
A z 750 jak bedzie zobaczymy.

Dodano 11.07.2018
Asus AC750U z Huawei E3372 no hi-link z najnowszym softem 3.0.0.4.380_8282 smiga, ze az milo Smile

Modem No Hi link (normalny) Huawei jest na przedłużce 1,5 metra. Bez problemu i szybko sie loguje Smile

Dodane 14.07.2018
Z Modemem Hi-Link tez pracuje dobrze Smile Loguje sie do 2 min modem (wyłączenie i włączenie routera)
Modem cały czas na przedłużce 1,5 m aby był wyżej i miał lepszy zasięg.
Soft w modemie Hi-Link
Wersja oprogramowania modemu: 22.315.01.01.264
Wersja interfejsu www: 17.100.14.00.264

Oba testowane modemy LTE Huawei E3372 z PLAY (bez simloka).
Przekierowanie